Namai > Šventės > Kalėdų magija ne už...
 

Kalėdų magija ne už kalnų: Kalėdų Senelis jau kinko roges!


2009 11 18 | Autorius: Raganiukės teatras
 

Kalėdų magija ne už kalnų: Kalėdų Senelis jau kinko roges!

Kalėdos prasideda nuo Kalėdų Senelio laiško


Ar pagalvojote, jog Kalėdų Senelis yra labiausiai užsiėmęs pasaulyje žmogus! Kiek laiškų, artėjant Kalėdoms, jis gauna iš viso pasaulio vaikų, kiek dovanų turi paruošti ir atgabenti iki jų namų? Daugiau nei daugybę!.. Todėl šiais metais“Raganiukės teatro” Kalėdų Senelis pasiryžo padaryti labai didelį darbą, - pasirūpinti, kad išsipildytų Jūsų vaiko svajonė – tikras, asmeniškai Jam skirtas ir į pašto dėžutę įkrentantis Kalėdų Senelio laiškas. Ir ne bet kada, o pačiu laiku – prieš pat Kalėdas!

Jums tereikia “Raganiukės teatro” internetiniame puslapyje susirasti skiltį Kalėdos, užpildyti anketą ir ... Kalėdų išvakarėse sulauksite smagios šventinės dovanos - laiško iš tikriausio Kalėdų Senelio. Žinoma, visa tai nemokama – juk tikrieji stebuklai niekada nieko nekainuoja, jie tiesiog nutinka ir džiugina mus.

Kalėdinio eilėraščio konkursas

Raganiukė Niukė labai mėgsta bendrauti su mažaisiais savo teatro lankytojais ir nusprendė paskelbti konkursą apie Kalėdas „Raganiukės teatre“. Tad išpūskite akis ir skaitykite konkurso sąlygas: Parašykite dviejų posmelių eilėraštuką apie Kalėdas sutiktas „Raganiukės teatre“, eilėraštuke paminėkite ir teatre sutiktus personažus. Eilėraštį siųskite elektroniniu paštu raganiukesreklama@gmail.com arba paprastu paštu, ant voko užrašę: Kalėdinio eilėraščio konkursui, Raganiukės teatrui, S.Stanevičiaus 24, Vilnius. Penkiems geriausiems poetams įteiksime bilietus į „Raganiukės teatrą“.


Kalėdas gelbėja “Kalėdų Senelis Karlsonas“

Ko labiausiai norisi belaukiant pačios didžiausios metų šventės? Be abejo, Kalėdų senelio ir daug dovanų! O šiemet Kalėdų Senelis bus Karlsonas. Taip, Jums nepasigirdo! Karlsonas! Tas pats, kuris matomas tik stebuklais tikinčio vaiko akimis. Būtent šis linksmasis storuliukas ir yra tikrasis Kalėdų senelis! Tik pagalvokit: jis ne tik mėgsta saldumynus, draugauja su vaikais, skraido virš stogų, laipioja po kaminus, turi didžiulį pilvą, bet dar ir gelbėja Kalėdas!

Muzikinio renginio “Kalėdų Senelis Karlsonas gelbėja Kalėdas” repertuarą ir anketą Kalėdų Senelio laiškui gauti rasite užsukę į mūsų internetinius namus www.raganiuke.lt.

Pradėkime Kalėdų magijos sezoną su “Raganiukės teatru”.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (252)
Adomielis