Sveikata > Šeimos sveikata > Kokybiško miego paslaptis
 

Kokybiško miego paslaptis


2009 11 16 | Autorius: Trivilita
 

Kokybiško miego paslaptis

Šiuo metu pasaulyje ir Lietuvoje labai didelis dėmesys kreipiamas į sveiką gyvenimo būdą. Tinkamai parinkta dieta ir pratimai yra būtini, tačiau jie tik sudėtinės viso komplekso dalys. Kad gyventumėte iš tikrųjų sveiką gyvenimą, jūs turite atsižvelgti į visus aspektus jūsų kasdieniniame gyvenime. Sveikas gyvenimo būdas trunka 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 

Gimimo metu, mūsų vidaus laikrodžiai yra nustatyti 18-20 valandų miegui. Tačiau su metais tiek dėl biologinių aspektų, tiek dėl patiriamo streso, gyvenimo būdo miego laikas sutrumpėja. Taigi tinkamo kiekio sveiko miego nauda žmogui yra nepaprastai svarbi, kaip ir teisinga dieta ar tiksliai atliekami pratimai.

 

Senas čiužinys gali sukelti daug problemų, susijusių su stuburu, kvėpavimu, bendra savijauta. Juosmens skausmas yra dažnai seno čiužinio šalutinis poveikis. Jei jūs pradedate patirti juosmens skausmą, kai jūs pabundate ryte, tai galėtų būti įspėjimas, kad laikas keisti čiužinį.

 

UAB „TRIVILITA-INTERSCALIT„ firminiuose salonuose rasit labai platų Lietuvoje gaminamų čiužinių asortimentą. Čiužiniams gaminti naudojamos sveikos, organizmui nekenksmingos medžiagos: spyruoklės, porolonas, viskoelastinė medžiaga, lateksas, kokosas, alavijo pluoštas.

 

Viscoelatinės medžiagos čiužiniai atitinka kiekvieną dalį jūsų kūno, kuris mažina spaudimo taškus ir padeda garantuoti deramą stuburo lygumą. Jie puikiai iškvėpuoja drėgmę ir yra nepaprastai gerai pralaidus orui. Latekso čiužiniai puikiai prisitaiko prie visų kūno išlinkimų, gerai išlaiko šilumą, suteikia puikų poilsį. Kokoso čiužiniai – vieni natūraliausių, kiečiausių čiužinių. Mėgstantiems miegoti kiečiau, vėsiau, vertinantiems natūralumą tai yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Putų poliuretano arba porolono čiužiniai pasižymi nepaprastu ilgaamžiškumu. Be viso to jie gerai išgarina drėgmę, yra kietesni, juose puikiai cirkuliuoja oras. Bent keturių skirtingų rūšių spyruoklės garantuoja tinkamą Jūsų stuburo padėtį miego metu, bei tinkamą kvėpavimą. Salonuose galima pasirinkti labai platų asortimentą čiužinio užvalkalų sudėčių bei raštų: visiškai natūralių, sintetinio pluošto, margų ar vienspalvių.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

Gairės:  UAB TRIVILITA
 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
Aldona
2012-10-01 12:07:36
Aš turiu viskoelastinį tempur čiužinį ir pagalveskartu pirkau, nežinau kaip kiti gali miegot ant tų didelių pagalvių, mano mažytė visai, aš pati gana smulki, o vyras miega ant didelės, sako jam patogu, aišku, jis ir pats didelis
neda
2010-05-24 14:50:50
tai, kad tencel pagalves nera dideles, jos kaip tik labai geros. jau kai padedu galva tai ir uzmiegu iskart:) pirksiu dar viena, kol dar yra maximoje.
gerda
2010-05-17 19:51:05
man nepatinka dideles pagalves, nes tada as blogai miegu ir ryte skauda spranda. o kai miegu ant tempur, tai tokiu problemu nekyla:) nes ji sukurta tiems, kas megsta miegoti ant pilvo:)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Eimantas