Vaikai > Vaiko priežiūra > „Išsipildymo akcija“...
 

„Išsipildymo akcija“ mokė vaikus tausoti aplinką!


2009 11 05 | Autorius: Išsipildymo akcija
 

„Išsipildymo akcija“ mokė vaikus tausoti aplinką!

Kasmet TV3 televizijos ir SEB banko inicijuojama „Išsipildymo akcija“ stengiasi ne tik padėti vaikų globos namų auklėtiniams, suteikti jiems gražesnį ir jaukesnį gyvenimą, bet ir informuoti piliečius apie įvaikinimo situaciją Lietuvoje, stengtis sumažinti atsiradusį barjerą tarp visuomenės ir likimo nuskriaustų vaikų. Kartais žodis ir susitikimas gali labiau šildyti nei padovanotas žaislas. Netrukus prasidėsiant antrajam didžiojo paramos projekto etapui „Išsipildymo akcijos“ rengėjai vaikus kvietė į specialų renginį „Mokomės tausoti aplinką!”


 

„Norėdami paskatinti jaunąją kartą gyventi atsakingai ir tausojančiai, VšĮ „Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centras“ TV3 „Išsipildymo akcijos 2009“ dalyviams, vaikų globos namams dovanoja mokomuosius renginius, kurie padės vaikams tapti tausojančiais aplinką ir atsakingais vartotojais. Taip pat vaikai sodins augalus savo gyvenamosiose teritorijose kaip simbolinę dovaną žemei. Vaikų globos namuose tiek mokytojai, tiek mokiniai su džiaugsmu sutiko dalyvauti tokiame renginyje“, – sako projektą kuruojanti Monika Kondratavičiūtė.
 

Šiuose renginiuose vaikai susipažins su aplinkosaugos problemomis, su kasdieninio vartojimo ir pirkinių poveikiu aplinkai, su ekologiniu ženklinimu, sužinos apie pirkinių ir atliekų sąryšį, bus skatinami ugdyti naujus aplinką tausojančius vartojimo gebėjimus. Vilniaus ir Jonavos vaikų globos namai paskaitas jau išklausė. Kauniečius šios paskaitos pasieks lapkričio 16 ir 17 dienomis.
 

Kartu su vaikais puoselėti aplinką mokėsi ir TV3 projekto „Lietuvos perlai“ dalyvės. Atvykusios į vaikų globos namus damos bendravo su auklėtiniais ir vaišino juos pačių gamintais gardumynais, bendravo įvairiomis temomis.
 

„Damos taip pat norėjo prisidėti prie šios „Išsipildymo akcijos“. Pabūti su vaikais, nors kiek išklausyti jų kasdienes problemas ir gyvenimo džiaugsmus. Dauguma jų turi ne tik anūkų, bet ir proanukių, todėl turi pagrįsta nuomonę ir susikaupusią patirtį visais gyvenimo klausimais“, –atvykęs į renginį su projekto damomis sakė „Lietuvos perlai. Šauniausios damos rinkimai“ vedėjas Gediminas Jaunius.


„Išsipildymo akcija 2009“ kviečia ištiesi pagalbos ranką!


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
vesta
2009-11-08 19:23:08
kodel tik viena
vesta
2009-11-08 19:22:21
kodel tik viena
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (148)
LIJANA