Namai > Šventės > Helovyno kostiumai iš to,...
 

Helovyno kostiumai iš to, ką turite (foto)


2009 10 19 | Šaltinis: Parengta pagal Ivillage.com
 

Jūsų mažieji laukia smagaus Helovyno vakarėlio, o apkarpytas šeimos biudžetas nenumato išlaidų karnavalo kostiumui? Ne bėda – galima visai nebrangiai susikurti šį bei tą originalaus!

 

Vynuogių kekė

 

Tai itin žaismingas ir netikėtas kostiumas, nustebinsiantis visus vakarėlio svečius.

 

Ko reikės? Violetinio arba raudono triko, tokios pat spalvos balionų, rusvų pėdkelnių arba timpių.


Kaip pagaminti? Tai išties taip lengva, kaip ir atrodo. Pripūskite nedidelius pasirinktos spalvos balionus ir prikabinkite juos prie mažylio triko. Puikus priedas – kotelį imituojanti kepuraitė, kurią nesunku pagaminti iš paprasčiausios žalsvos ar rusvos beretės.

 

 

 

Indėnė

 

Indėnus dažniau žaidžia berniukai. Bet tai nereiškia, kad Laukinių Vakarų romantika nevilioja ir mergaičių. O indėnės kostiumą pasigaminti visai nesunku.

 

Ko reikės? Tamsiai rudos medžiagos gabalo (maždaug 1,5x0,5 m., išmatavimai gali skirtis priklausomai nuo vaiko ūgio), paprastos palaidinės ar marškinių ilgomis rankovėmis, rudų timpių arba pėdkelnių, vienos ar keleto plunksnų, tamsiai rudos juostos.

 

Kaip pagaminti? Perlenkite medžiagos gabalą pusiau, iškirpkite skylę galvai, šonus susiūkite, palikusi angas rankoms iškišti. Vaiką aprenkite marškiniais, timpėmis bei šia tunika, ties juosmeniu sujuoskite diržu (tiks ir nukirpta siaura tos pačios medžiagos juostelė). Ant galvos užriškite juostelę, prie jos nugaroje pritvirtinkite plunksną.

 

 

 

Balerina

 

Kuri gi mergaitė nesvajojo apie dailų balerinos sijonėlį? O baletą juk lanko ne kiekviena... Halovynas – puiki proga tokį rūbą pasimatuoti.

 

Ko reikės? Triko, nailoninių pėdkelnių, standaus tinklelio ir aksesuarų iš mamos papuošalų dėžutės.

 

Kaip pagaminti? Tereiks pasiūti sijonėlį. Perlenkite išilgai pusiau tinklelio medžiagos atraižą, ties sulenkimu išilgai nusiūkite siūlę palikdama vietos gumai įverti. Tada susiūkite būsimo sijonėlio kraštus, įverkite gumą. Prie tokios aprangos priderinkite įvairiausių aksesuarų – dirbtinių gėlių, plunksnų boa, karolius ir kt.

 

 

 

Robotas

 

Tuščių dėžių ir aliuminio folijos nesunku rasti kiekvienuose namuose. O kad iš jų galima pagaminti originalų roboto kostiumą žino anaiptol ne kiekviena mama.

 

Ko prireiks? Keleto skirtingo dydžio dėžių, aliuminio folijos, popieriaus, lipnios juostos, vienspalvio golfo arba triko ir timpių (tiks ir neplačios sportinio kostiumo kelnės).

 

Kaip pagaminti? Iškirpkite didesnės dėžės galus, kad ją galėtumėte užmauti vaikui. Prie vieno galo pritvirtinkite iš lipnia juosta apklijuoto popieriaus pagamintas petnešas. Ir dėžę, ir petnešas apvyniokite aliuminio foliją. Taip pat folija apvyniokite vaiko rankas, viršutinę krūtinės dalį, kelnių klešnes. Ties pažastimis, alkūnėmis ir keliais nevyniokite – vis tiek lenkiant ranką ar koją tose vietose folija plyštų. Roboto kepurei gaminti paimkite mažesnę dėžę, į kurią tilptų vaiko galva. Viename jos šone iškirpkite angą veidui, o gautą apskritimą priklijuokite prie „kepurės“ viršaus. Kepurę taip pat visą apvyniokite folija. Iš keleto folijos atraižų pagaminkite roboto antenas, pritvirtinkite jas prie kepurės viršaus.

 

 

 

Mumija

 

Įspūdingas, bet labai paprastai pagaminamas kostiumas.

 

Ko reikės? Senos baltos paklodės, binto.

 

Kaip pagaminti? Sukarpykite nereikalingą paklodę 10-15 cm pločio juostelėmis ir apvyniokite jomis vaiką. Įspūdžiui sustiprinti kai kur dar apvyniokite su baltu bintu. Šiek tiek balkšvo makiažo, šlubčiojanti eisena – štai ir pati žaviausia mumija pasaulyje!


 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
LINA IR GIEDRIUS
2009-10-21 17:35:48
kaip fainai mamytes sugalvojat , ot smagi svente ir kostiumai labai grazus , man labai patiko vynuogiu kekes kostiuman tikrai labai isradingai padarytas ir palyginus pigiai, nes seis laikais yra ka pataupyti.
Belles
2009-10-21 13:12:10
Pigiausias variantas,tai butu raganos kostiumas!!!!!!
belles
2009-10-21 13:10:31
Kostiumas vynuogiu keke,kad ir ispudingas,bet vaikui vos metra paejus,sugestu visa nuotaika.Nes tikrai kitu vaiku deka sprogtu sie balionai.Per sventes vaikas turi laisvai jaustis,o ne sukaustytas!
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Augustas