Namai > Santykiai > Seminare – patarimai kaip...
 

Seminare – patarimai kaip įveikti šeimos santykių krizę


2009 10 01 | Autorius: Seminaras
 

Seminare – patarimai kaip įveikti šeimos santykių krizę

Jau šį šeštadienį Vilniuje organizuojamas seminaras poroms ir sutuoktiniams – „Kaip įveikti santykių krizę? 100 laimingos šeimos paslapčių“. Kai visose srityse įsivyrauja sunkūs laikai, jie neaplenkia ir šeimos, o dažnos skyrybos tampa vis opesne visuomenės problema. Būtent dėl šių priežasčių ir buvo nuspręsta rengti seminarą šeimai ir padėti žmonėms geriau pažinti savo antrąsias puses. Visą dieną trunksiančių užsiėmimų lektoriai – bene geriausi tarpusavio santykių ekspertai Lietuvoje - žada ne tuščias kalbas, o žinias, kurios gali pakeisti bet kurios šeimos gyvenimą.

 

Kodėl vyras ir moteris kalba skirtingomis kalbomis? Kaip jas suprasti? Kokios yra didžiosios moterų klaidos? Kodėl vyrai meluoja dažniau? Sutuoktiniai kaip draugai ir meilužiai – ar tai suderinama? Į begalę kasdien visiems kylančių klausimų spalio 3 dieną viešbučio „Panorama“ konferencijų centre atsakys vienas įdomiausių Lietuvoje lektorių - Tomas Girdzijauskas, skaitantis unikalias įvairių sričių paskaitas ir Olegas Lapinas – vienas žymiausių Lietuvos psichologų ir straipsnių apie vyrų ir moterų tarpusavio santykius autorius.
 

Poliglotas Tomas Girdzijauskas seminaro dalyviams žada atskleisti net 100 šeimos laimės paslapčių, kurias rinko 15 metų, nagrinėdamas slaptus senųjų civilizacijų (Egipto, Izraelio, Indijos, Graikijos, Kinijos, Tibeto ir kt.) šaltinius. Pirmieji T. Girdzijausko atradimus išgirs būtent seminaro „Kaip įveikti santykių krizę? 100 laimingos šeimos paslapčių“ dalyviai.
T. Girdzijauskas – eruditas, skaitantis unikalias, plataus spektro paskaitas (pvz. karjeros ir pinigų valdymo, bendravimo, šeimos santykių, vaikų auklėjimo, sveikatos ir kt.). Jis, pasak seminaro organizatorių, sudėtingas žinias sugeba perteikti lengvai ir suprantamai, o jo sukaupta išmintis neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos net ir svetur, dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų šaltinių įvairovės ir praktinės gyvenimo patirties.
 

Penkiuose universitetuose studijavęs, o dabar nuolat įmonių vadovus konsultuojantis lektorius prisipažįsta, kad šeimos problemos buvo nesvetimos ir jam pačiam.
 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
drasa
2009-10-04 13:01:48
Visos iseitys sostineje, ismintis prieinama uz pinigus, apmaudu,kad visiems paprastai nepasiekiama tai,kas taip aktualu.Nesuprantu,kodel nera tikru naudingu,taip reikalingu atsakymu komentaru.
Išgyvenanti krizę
2009-10-01 13:58:57
Kaip gaila, kad toks seminaras vyks tik Vilniuje. :(
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Rokutis