Namai > Interjeras > 6 paprastos idėjos namams...
 

6 paprastos idėjos namams (foto)


2009 09 30 | Autorius: Laura M.
 

Kambarių remontas – didžiulis galvos skausmas. Bet kartais, pastūmėjus nuoboduliui, tenka griebtis netgi jo. Juk taip norisi ko nors naujo, netikėto, ypatingo...

Siūlome jums 6 originalias idėjas, kaip atnaujinti, papuošti savo kambarius apsieinant be remonto. Ne paslaptis: kartais net ir mažutė detalė sukuria didelių pasikeitimų efektą.

 

Drabužinės dinamika

Pabodo standartinis vestibiulis ar vienspalvis garderobo kambarėlis? Papuošk foną stilingais sienų apmušalais. Jie turi būti pakankamai išraiškingi, kad suteiktų tavo drabužinei savitą stilių, tačiau ne pernelyg intensyvių margų raštų, kad greta jų nenublanktų tavo rūbų ir aksesuarų spalvų gama. Stilingų apmušalų gabalėlis suteiks išskirtinio žavesio netgi standartinei sieninei bendrabučio kambario spintai.

 

 

Lovatiesė – ne tik ant lovos

Ji kuo puikiausiai gali tapti stilingu lovos galvūgalio pano. Gali tokią pakabinamą dekoraciją derinti prie tos, kurią tiesi ant lovos, parinkdama derančius atspalvius ir raštus, o gali įsigyti dvi vienodas, kurių vieną patiesi ant lovos, kitą kabinsi virš jos. Intriga tavo miegamajam ir lovai garantuota!

 

 

Paveikslas nemokančioms piešti

Tokių art deko stiliaus paveikslėlių gali pati prisigaminti į valias net ir visiškai nemokėdama piešti. Ant ramios spalvos fono užklijuok ryškesnį dailiai iškarpytą lapą, o ant jo, naudodamasi raidžių trafaretu, užrašyk savo mėgstamą frazę, sentenciją, žaismingą žodžių junginį. Gali ne užrašyti, o priklijuoti iš žurnalų ir laikraščių iškarpytas raides – bus tik dar įdomiau. Dabar teliks šį šedevrą įrėminti. Tokių paveikslėlių gali prisigaminti ne vieną ir ne du, kaitalioti juos pagal nuotaiką. Svarbiausia – rask tinkamiausią vietą. Galbūt virš komodos ar prie rašomojo stalo? O gal ant tualeto durų, kad eiti ten, kur net karaliai pėsti vaikšto, būtų linksmiau?

 

 

Kabliukai papuošalams

Papuošalai gali puošti ne tik tave, bet ir tavo kambario sienas. O sukabinusi juos ant originalių kabliukų savo būstą gali apskritai paversti bohemiška galerija. Tai – puikus būdas laikyti karolius ir vėrinius užmaršiosioms, kurios nuolat pamiršta, kur pasidėjo savo papuošalus, arba taupiosioms, kurioms gaila išmesti net ir pabodusią, iš mados išėjusią bižuteriją.

 

 

Kepuraičių siena

Šauni idėja tavo prieškambariui. Skrybėlaitė ant sienos – ir tavo butas jau turi savo stiliaus veidą. Sombrero ant raudonos ar geltonos sienos (nebūtinai ryškia spalva dažyti visą sieną, užteks ir tam tikro nedidelio jos plotelio) įkvėps meksikietiškos dvasios, tekilos aitrumo ir buritų skalsos. O gal norėtum pasirinkti romantišką gėle ir kaspinu puoštą skrybėlaitę prie švelnios pastelinės sienos? Jausmų polėkio ir tyros meilės išsiilgusiai sielai tai būtų pats tas. Kokių dar esama variantų? Jų apstu! Tai ir retro stiliaus beretė su vualiu, ir vyriška skrybėlė „fedora“, ir rastamaniška megzta kepuraitė ir netgi šiaudinė Lietuvos artojo skrybėlė, po kuria labai tiktų pakabinti tautinę juostą ir pastatyti klumpes.

 

 

 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
Justė
2013-01-31 08:56:09
Mamos, interneto svetainėje interjeroidejos.com radau gal kokį 1000 idėjų.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (210)
EMILIJA