Namai > Santykiai > Kaip tapti tėčiu ar mama...
 

Kaip tapti tėčiu ar mama nesaviems vaikams


2009 09 21 | Šaltinis: Passion.ru., Jupiterimages nuotr.
 

Kaip tapti tėčiu ar mama nesaviems vaikams

Skyrybos ir nepilnos šeimos, kuriose yra tik vienas iš tėvų – jau nebe išimtis iš taisyklės, o viena iš šeimos formų. Taip pat viena iš šeimos formų – kai sutuoktiniai drauge augina vaikus iš savo ankstesnių santuokų. Kaip padaryti, kad svetimas vaikas taptų savu? Su kokiais sunkumais teks susidurti ir kaip juos spręsti?

 

Ne taip jau retai kartą santykiais nusivylę žmonės subręsta naujai šeimai, o kartu su nauju sutuoktiniu gauna ir „kraitį“ – jo arba jos vaikus.

 

Be abejo, yra dalis vyrų, kurie net ir patys būdami tėvais nenori prisiimti atsakomybės už svetimus vaikus, taigi sąmoningai ieško atžalų dar neturinčios antrosios pusės.

 

Tačiau meilė, kaip žinia, akla ir dažnai išrinktaisiais tampa tie, kurie į naują šeimą ateina nebe vieni.

 

Pirmieji sunkumai

 

Iš pradžių vyras ir moteris, nuoširdžiai mylintys savo partnerį, visa širdimi tiki, kad taip pat bus lengva pamilti ir jos (jo) vaikus.

 

Jie net neįsivaizduoja, kad šis spuoguotas paauglys, jo mylimos moters (ar jos mylimo vyro) sūnus gali neįvertinti nei tauraus jausmo, kurį naujas mylimasis jaučia jo motinai (tėvui), nei paties mylimojo.

 

Vietoje to jis užsidega ne meile naujajam šeimos nariui, o beveik neslepiamu priešiškumu, agresija, netgi neapykanta. Taigi priversti jį pamilti naująjį „tėtį“ („mamą“) ne taip lengva, kaip pervežti daiktus iš vieno buto į kitą.

 

Taip jau nutinka, net jei vaikas, seniai svajojęs apie tėtį, vyrišką supratimą ir palaikymą, iš pradžių apsidžiaugia naujuoju šeimos nariu.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 5 >> Kitas

Gairės:  Dėdė Saulius
 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)