Namai > Interjeras > Moksleivio kambarys:...
 

Moksleivio kambarys: idėjos iš virtuvės (foto)


2009 08 29 | Autorius: Laura Barzdaitienė, Bhg.com nuotr.
 

Rugsėjo pirmoji jau visai čia pat. Taigi savaitgalį dauguma mamų kibs tvarkyti savo atžalėlių kambario, kad rašomasis stalas, lentynos ir visi mokslo reikmenys atrastų savo vietą, būtų po ranka ir bent jau mokslo metų pradžioje netektų klaidžioti tarp išmėtytų pieštukų, sąsiuvinių, trintukų ir kitų moksleivio pasaulio atributų.

 

Ir vis dėlto net ir patyrusiai šeimininkei verta pasisemti naujų idėjų, kaip palengvinti savo ir atžalėlės buitų. Ne paslaptis: jei daiktas neatras pakankamai patogios vietos, jis mėtysis po visur, o kai jo prireiks – ūmai dings nežinoma kryptimi. Kad taip nutiktų kuo rečiau, siūlome jums keletą išradingų idėjų, kaip galima sutvarkyti, sudėlioti ir saugoti įvairiausius smulkius kanceliarinius reikmenis. Visa, ko jums prireiks, galėsite atsinešti iš... virtuvės!

 

Darbščiųjų rankų piramidė

 

Smulkūs popierėliai, atraižėlės ir kortelės – bene didžiausias moksleivio rašomojo stalo iššūkis. Ypač tada, kai jis imasi darbelių, kur reikia klijuoti, karpyti, lankstyti. Jiems sudėlioti kuo puikiausiai galima panaudoti triaukštę vaisiams ir daržovėms skirtą piramidę. Viską sutvarkyti taps paprasta ir lengva, smulkūs daiktai nesimėtys po visą stalą.

 

 

Skaidru kaip per stiklą

 

Storesni markeriai, flomasteriai, klijų ar dažų tūtelės taip pat yra tie daiktai, kurie sunkiai įsispraudžia į standartinius penalus ar pieštukines. Pasiūlykite juos laikyti stikliniuose induose, skirtuose biriems produktams. Jie ne tik puikiausiai ten sutilps, bet ir bus lengva susirasti norimą spalvą, mat viskas skaidru ir puikiai matoma.

 

 

Magnetinis padėklas

 

Virtuvėje raštelius ir priminimus magnetukais prilipdome prie šaldytuvo. O kur tai padaryti moksleivio kambaryje? Juk akivaizdu, kad prieš akis turėti priminimų lentą jam ne tik pravartu, bet ir būtina. Tokią lengvai pagaminsite iš kepimo skardos. Ją galite pastatyti, pakabinti ar priklijuoti matomoje vietoje, iškloti plono raštuoto popieriaus (puikiai tiks dovanų pakavimo popierius) ar medžiagos atraižėle.

 

 

Kanceliariniai keksiukai

 

Stalčiuose nuolat pasiklysta sąvaržėlės, smeigtukai ir kiti smulkūs daiktai? Chaosą suvaldyti padės paprasčiausia keksų kepimo forma. Pieštukams ir rašikliams sudėlioti taip pat tinka įdėklas su loveliais, skirtas virtuvės stalo reikmenų stalčiui.

 

 

Suvyniojamas penalas

 

Jei jūsų nenuorama nuolat išmėto pieštukus ar flomasterius, galite nesunkiai pasiūti jiems patogų penalą. Tereikia paimti medžiaginę servetėlę, užlenkti jos trečdalį ir susiuvinėti jį skersai, kad gautųsi patogios ilgos ir siauros kišenėlės rašymo ir piešimo reikmenims.

 


Vienkartiniai indai nevienkartiniams finansams

 

Kad ir kiek primenate savo vaikui atidžiau elgtis su pinigais, vis tiek jo kišenėse, stalčiuose ir ant lentynos randate besimėtančių smulkių monetų? Nupirkite keletą vienodo dydžio vienkartinių indelių ir padėkite patogioje vietoje. Taip vaikui bus paprasčiau išrūšiuoti savo “turtą”, o prireikus pasiimti reikiamą sumą.

 


 

 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
vitali152
2010-04-06 13:30:05
visai įdomu ir praktiška
laurike@gmail.com
2010-04-01 23:31:26
:)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
Sandra