Namai > Santykiai > „Šeimų kūrybos...
 

„Šeimų kūrybos mugė” kviečia pramogoms ir kūrybai


2009 08 20 | Autorius: Darni šeima
 

„Šeimų kūrybos mugė” kviečia pramogoms ir kūrybai

Šeštadienį, rugpjūčio 29 d., Vilniaus Sereikiškių parke pirmą kartą šurmuliuos „Šeimų kūrybos mugė”, į kurią kviečiamos kūrybingos, išradingos ir smagios šeimos iš visos Lietuvos.


Galbūt Jūsų šeima lipdo molinius puodelius arba audžia margaspalves skaras? Gal užsiimate kalvyste, tapote peizažus, o gal visi kartu dainuojate arba šokate? Esame tikri, kad būtent Jūsų šeima yra pati originaliausia, išradingiausia, darbščiausia ir pats laikas parodyti savo talentus visiems.


Pirmą kartą Lietuvoje organizuojama „Šeimų kūrybos mugė“ – tai kūrybingos šeimos tribūna, kurioje savo sugebėjimus atskleisti galės šeimos iš visų Lietuvos kampelių. Iš Aukštaitijos, Žemaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos atvykusios šeimos ne tik rodys savo talentus, bet ir bendraus tarpusavyje – dalinsis patirtimi bei pamokys kitus tiek kūrybos paslapčių, tiek ir buitiškesnių dalykų. Juk smalsu sužinoti, kaip šeimyninį biudžetą tvarko suvalkiečių šeima?


Kūrybos mugėje dalyvaujančios šeimos galės ne tik pasidalinti savo patirtimi ar talentais, bet ir varžytis dėl „Kūrybingiausios“ šeimos titulo. Pastarasis atiteks šeimai, surinkusiai daugiausia lankytojų balsų. Todėl tikrai pravers ir gausi palaikymo komanda – pasikvieskite paskutinį rugpjūčio šeštadienį į Sereikiškių parką draugus, tetas, dėdes, močiutes, senelius, pusbrolius ir pusseseres. Kuo daugiau – tuo geriau!
„Šeimų kūrybos mugėje” bus galima sužinoti daug aktualios informacijos, susijusios su šeima. Renginyje dalyvaus įvairios nevyriausybinės organizacijos, kurios teiks dalyviams naudingų patarimų ir konsultuos rūpimais šeimos klausimais.
 

Šeimos, norinčios dalyvauti Kūrybiškiausios šeimos rinkimuose arba organizacijos, norinčios pristatyti savo veiklą renginio metu, kviečiamos registruotis interneto svetainėje www.darni-seima.lt. arba telefonu +370 610 96031 iki rugpjūčio 21 dienos.
 

„Šeimos kūrybos mugę“ globoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
JK1
Matas