Vaikai > Laisvalaikis > Pasidaryk pats: saulės...
 

Pasidaryk pats: saulės atvirukas draugui


2009 08 20 | Šaltinis: Babycenter.com
 

Pasidaryk pats: saulės atvirukas draugui

Norite pagauti paskutinius beprabėgančios vasaros saulės spindulius? Paskubėkite drauge su mažyliu pagaminti saulės atviruką. Darbelis visai paprastas, taigi tiks net ir patiems mažiausiesiems.

 

1. Iš kartono iškirpkite paveikslėlį-formą, kurį norėsite matyti ant savo atviruko. Tai gali būti gėlės žiedas, lapas, širdutė, paukštelis ir pan. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir karpinių gamintojo įgūdžių.

 

2. Paėmę dvipusio spalvoto popieriaus lapą perlenkite per pusę, kaip atviruką. Popierius neturtų būti pernelyg intensyvios spalvos, toks, kuris blunka padėtas saulės šviesoje.

 

3. Ant ką tik paruošto atviruko pagrindo uždėkite iškirptą paveikslėlį-formą ir atsargiai priklijuokite mažučiu gabalėliu dvipusės lipnios juostos – taip, kad nepažeistumėte atviruko pagrindo.

 

4. Atviruką su paveikslėliu prilipdykite prie lango, pro kurį patenka daugiausia saulės spindulių, paprasta lipnia juosta. Taip pat atsargiai, nepažeisdami paties atviruko.

 

5. Jei tvyros saulėti orai, po 4-5 dienų galite nuimti ir patikrinti, ar atvirukas jau paruoštas: nuėmus trafaretą turėtų išryškėti paveikslėlio kontūrai, mat likusi atviruko pagrindo dalis bus išblukusi. Jei paveikslėlis nėra labai ryškus, vėl atsargiai pritvirtinus trafaretą jį galima ant lango palikti dar keletui dienų.

 

Tokį vasaros atviruką smagu nusiųsti draugui, dovanoti per vasarą pasiilgtam klasės draugui ar auklėtojai, pradžiuginti senelius.


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
bella
2009-08-27 15:20:12
tikrai saules atvirukas :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Skaistė