Nėštumas > Po gimdymo > 10 kūno pogimdyminių...
 

10 kūno pogimdyminių staigmenų


2009 08 04 | Šaltinis: Lilsugar.com
 

10 kūno pogimdyminių staigmenų

Sakoma, kad moteris, pagimdžiusi kūdikį, tampa stipriąja lytimi. Bet ar moteris yra tikra kovotoja dėl to, kad ji įveikia nėštumo ir gimdymo skausmus, ar dėl to, kad jai užtenka drąsos pažvelgti į veidrodį po gimdymo ir susitaikyti su savo naujuoju atvaizdu? Taip, yra laimingųjų, kurių kūnas ir po gimdymo atrodo nuostabiai, tačiau daugelio moterų išvaizda po gimdymo gerokai skiriasi nuo to, kokios jos buvo prieš nėštumą.

Žvilgtelėk, kokias 10 nemalonių staigmenų moters kūnas dažniausiai pateikia po gimdymo!

1. Kūno forma

Motinystė buvusią „kriaušę“ gali paversti „obuoliu“, o lieknos berniukiškos figūros merginą – putlia matrona. Gali nutikti ir taip, kad po gimdymo moteris greitai atgaus savo iki nėštumo buvusį svorį, tačiau kūno riebalai persiskirstys ir nusės naujose vietose, kitose, nei buvo linkę kauptis iki šiol.

2. Nukaręs pilvukas

Net ir visai lieknutėms pilvo srityje gali likti išsitempusios odos rinkelės, kurių pašalinti nepadės nei dieta, nei sporto salėje deginamos kalorijos.

3. Išsileidusio baliono biustas

Jei iki nėštumo drąsiai rengėtės palaidinę ant savo putlios krūtinės nesegėdama liemenėlės, baigusi maitinti krūtimi veikiausiai taip nebesielgsite. Dėl to kalta pasikeitusi krūtų forma. Krūtinė dažniausiai praranda savo buvusį stangrumą.

4. Rinkelės

Moteris – ne sterblinis gyvūnas, bet pagimdžiusi kūdikį moteris vis dėlto gali pastebėti, jog ant kūno atsirado „kišenėlė“, dažniausiai – riebalų rinkelė pilvo viršuje.

5. Putlesnė... nugara

Nors pagrindiniai kūno pokyčiai paprastai regimi iš priekio, daugelis moterų po gimdymo įsitikina, jog riebalai ėmė kauptis ir ant nugaros. Kuo tai pasireiškia? Deja, riebalų sankaupas labiausiai išryškina nugaroje įsirėžiantys apatiniai rūbai.

6. Strijos

Nors strijos laikomos viena iš nemalonių, bet labai dažnų nėštumo realijų, jos linkę atsirasti ir po gimdymo. Dažniausiai – ant pilvo, šlaunų, krūtų.

7. Celiulitas

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Natūralu, kad susilaukusios mažylio mamaytės greitai išvargsta - kūnas dar nespėja atsigauti po gimdymo, o jau tenka stačia galva...

Nėštumas, gimdymas, o vėliau ir vaiko žindymas bei priežiūra iš moters pareikalauja daug fizinių ir psichologinių jėgų....

Lietuvos bioetikos komitetas ragina žmones atsargiau vertinti privačių virkštelės kraujo bankų Lietuvoje vykdomą veiklą ir neskubėti...

Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ surengtoje šeimų šventėje...

Rašyti komentarą

 
erika
2010-07-31 22:48:05
jeigu laikysites sveikos mitybos tikrai nesulauksite po gimdymo siu staigmenu..kuo daugiau vaisiu ir darzoviu svarbiausia rinktis zalia maista kuris nepakenks nei tavo figurai nei besivystanciam vaisiui
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Aurelija