Namai > Interjeras > Naujas interjeras per 5...
 

Naujas interjeras per 5 minutes


2009 06 27 | Šaltinis: BeautyCode.ru, Jupiterimages nuotr.
 

Naujas interjeras per 5 minutes

Norite suteikti naujų spalvų savo namams? Šie patarimai padės jums tai padaryti greitai ir... visai nebrangiai. Kai kurios idėjos leis išsisukti neišleidus nė cento!

 

Nauji štrichai svetainei

 

Šis kambarys tradiciškai tampa vakarėlių ir šeimos švenčių epicentru. Todėl būtent svetainei norisi suteikti naujo „skambesio“, ypač jei planuojate namuose smagų vakarėlį. Nors net ir tuo atveju, jei artimiausiu metu švenčių neplanuojate, svetainėje visa šeima praleidžia gana daug laiko, tad norisi interjero naujovėmis palepinti ir save. Taigi tam, kad akimirksniu pakeistumėte kambarį, reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 

• Užuolaidos. Jos kurios yra vienas iš pagrindinių interjero elementų. Paprastai jos ne rėmina langą, o tiesiog nukąra abipus jo. Kad kambariui suteiktumėte daugiau elegancijos, perriškite užuolaidas stora dekoratyvine virvele, tinkančios spalvos juostele ar netgi karoliukų vėrinėliu. Jei ruošiatės šventei, galite užuolaidas papuošti atitinkamos tematikos girliandomis.

 

• Kambariniai augalai. Veikiausiai jie yra išmėtyti po visą butą: keletas ant virtuvės palangės, viena kita gėlė miegamajame... Tuo tarpu juos galima surinkti svetainėje ir įrengti tikrų tikriausią nediduką žiemos sodą viename iš kambario kampų. Sukurkite kompoziciją iš jau turimų augalų, suformuokite žaliąją salelę greta augalų pastatydama krėslą ir žurnalinį staliuką. Tiesa, nepamirškite, kad dauguma augalų jautriai reaguoja į vietos pakeitimą, taigi kurį laiką jų priežiūrai skirkite daugiau dėmesio.

 

• Minkšti baldai. Pats paprasčiausias (ir efektyviausias) būdas pakeisti sofos išvaizdą – apdengti ja nauju užtiesalu. Tiks įvairiausios medžiagos. Viskas priklauso nuo nuotaikos, kurią norite sukurti svetainėje. Jei, tarkime, rengsite afrikietiško stiliaus vakarėlį, puikiai tiks zebro ar leopardo raštais margintas audeklas. Jei įsigeisite daugiau vasariškos romantikos – tieskite vaiskiais gėlių, vaisių raštais margintą medžiagą.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
Moderni erdvė
2018-10-11 15:21:05
Projektuojame įvairius interjerus, gaminame įvairius baldus namams, biurams, viešosioms erdvėms. Daugiau informacijos http://modernierdve.lt/interjero-projektavimas
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
Karolina