Nėštumas > Planavimas > Pastoti padės ir liaudies...
 

Pastoti padės ir liaudies medicina


 

Pastoti padės ir liaudies medicina

Kūdikio gimimas – neabejotinas stebuklas, kurį trokšta patirti beveik visos moterys. Tasčiau kartais motinystės džiaugsmus tenka atidėti neribotam laikui, o į širdį įsiveržia nerimas: kas ne taip? Kas kaltas? Ką daryti?

 

Priežasčių, dėl kurių nesiseka pastoti, gali būti pačių įvairiausių, nuo vidaus organų ir sistemų patologijos iki nepalankaus meto kūdikio pradėjimui bei streso.

 

Be abejo, tikrąją priežastį nustatyti ir skirti gydymą gali tik gydytojas, tačiau kartais sau galima padėti ir liaudiškomis priemonėmis, kuriomis nuo seno naudotasi trokštant šeimos pagausėjimo.

 

Gydymas žolelėmis visada buvo efektyvi liaudiška priemonė, švelnesnė už gydymą cheminiu pagrindu pagamintais vaistais. Tačiau su sąlyga, kad ji taikoma rūpestingai laikantis vartojimo instrukcijų, dozių ir režimo.

 

• Puikus vyrų ir moterų lytinių funkcijų stimuliatorius, pagerinantis kiaušidžių veiklą, yra vitaminas E. Vienu gausiausių šio vitamino šaltinių laikomas rožės žiedas, iš kurio galima pasigaminti rožių vandens ir jį gerti. Kitas vitamino E šaltinis – šaltalankis: gailma gerti jų sultis, aliejų ar valgyti šviežias uogas. Moliūgo minkštimas – dar vienas šio vitamino lobynas. Be to, moliūguose gausu kitų vitaminų ir mikroelementų, jis papildo organizmą maistingosiomis medžiagomis. Pastojus moliūgas mažina nėštumo toksikozės riziką, skatina maitinančios moters organizme pieno gamybą.

 

• Efektyvia priemone nuo nevaisingumo laikoma ir paprastoji takažolė. Takažolė gydomai veikia gimdą ir kiaušides, palengvina pastojimą. Galima gerti takažolių arbatą (1 arbatinis šaukštelis džiovintų žolelių užplikomas 1 litru verdančio vandens). Labiau koncentruotas nuoviras – 2 šaukštai žolelių, užplikyti 2 stiklinėmis verdančio vandens. Palaikyti 4 valandas, nukošti ir gerti 4 kartus per dieną, po pusę stiklinės prieš valgį.

 

• Šviežios kviečių grūdų sultys taip pat gydo tiek moterų, tiek vyrų nevaisingumą. Jos geriamos likus pusvalandžiui iki valgio po pusę stiklinės 2-3 kartus per dieną.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

Gairės:  Senovės Egipte
 
Taip pat skaitykite
Vaikutį planuojančios poros neretai susiduria su skaudžia realybe - retam pavyksta pastoti taip greitai, kaip norėtųsi. Medikai ramina, kad...

Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje poros vis dažniau susiduria su sunkumais siekiant susilaukti vaikų. Tam įtakos turi daugybė veiksnių: genai,...

Poros, kurios jau praėjo sėkmingą pagalbinio apvaisinimo kelią, galės raštišku sprendimu leisti „įsivaikinti“...

Valstybė jau yra pasiruošusi sudaryti sąlygas teikti svarbiausias pagalbinio apvaisinimo paslaugas vaikų susilaukti norinčioms, bet...

Rašyti komentarą

 
Kristina
2020-03-17 12:17:26
Sveikos jei pas mane viena keusdie tera ar bepadies ta salviju arbata man
Birutė
2016-07-15 19:27:16
Ok
ausra
2014-07-14 15:11:58
O arbata takazoles su salaviju kartu gerti?ar pirma salavijo,po to po 11 d takazoles?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Vyte