Vaikai > Vaiko priežiūra > Akcija: Visos Lietuvos...
 

Akcija: Visos Lietuvos mamos ir tėčiai – vienykitės


2009 06 23 | Autorius: Mama.lt
 

Akcija: Visos Lietuvos mamos ir tėčiai – vienykitės

 

Praeitą savaitę, trečiadienį Vyriausybė posėdyje pritarė socialinės apsaugos ir darbo ministro Rimanto Jono Dagio pasiūlymui mažinti maksimalias motinystės (tėvystės) išmokas.

Organizatoriai gavo informacijos, kad politikai stengiasi „prastumti“ minėtą įstatymą skubos tvarka. Norėdami suspėti išsakyti savo protestą iki įstatymo priėmimo, organizatoriai perkelia protesto akciją iš 2009 m. birželio 26 d. į 2009 m. birželio 25 d.

 

Primename, kad:

Vyriausybės siūlymu pasipiktinę tėčiai - Darius Šalūga ir Mantas Četkauskas kviečia Lietuvos mamytes ir tėvelius nebūti abejingais ir atvykti š.m. birželio mėn. 25 d. 17 val. į Vinco Kudirkos aikštėje (Vilniuje) organizuojamą akciją „PRIEŠ MOTINYSTĖS (TĖVYSTĖS) IŠMOKŲ MAŽINIMĄ“.

 

Visų norinčių taikiai išreikšti savo nuomonę ir pilietinę poziciją, bei atkreipti valdžios dėmesį, kviečiami į akciją atsinešti po žaisliuką, kurie bus sudėti į kubilą prie vyriausybės rūmų, kad pirmadienį valdininkai atvykę į darbą rastų šiuos žaislus, kaip simbolį – „Atimate viską, pasiimkite ir žaisliukus“.

 

O kad būtume išgirsti, prie šios akcijos savo dainomis ir mintimis prisidės gausus būrys muzikantų – Skamp, Inculto, Justas, Mama rock'n'roll, Atlanta ir kt.

 

Sudalyvauti akcijoje kviečiame šiam įstatymui nepritariančius politikus, kitus visuomenės veikėjus, taip pat kviečiame akcijos metu savo nuomonę išsakyti LR Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

 

Siekiant užauginti sveikus ir laimingus vaikus, mes privalome jiems užtikrinti saugią ir stabilią aplinką.

 

Būkime rūpestingi ir atsakingi už savo vaikus ir jų ateitį!!!

 


 

Su pagarba organizatoriai,

Darius Šaluga
Mantas Četkauskas

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
Zivile
2009-06-27 20:17:20
be to, su trimis tukstanciais siuo metu ne taip sunku isgyvent kaip su kokiais astuonimis simtais...bet vistiek, linkiu tiems kurie dalyvaus sioje akcijoje sekmes...
Zivile
2009-06-27 20:13:34
zinoma, negerai kad padare tas vadinamasias lubas, bet daug geriau nei zadejo visoms be isimties mazinti...gerai kad tos kurios gavo 7000lt, butu gavusios tik siek tiek maziau, o ka daryt toms kurios vos 800lt tegavo????taigi, geriau jau sis variantas nei butu buves anas, as kad ir buciau gavus ta maksimalia suma, suprasciau toki sprendima, nes dabar sunkmetis, o be to dauguma tokiu gaunanciu tokias sumas fiktyviai buvo isidarbinusios, o dabar bus sazininga....be to skola bus grazinta veliau....
koska
2009-06-25 17:26:22
Kadangi as savo darbo uzmokescio dirbtinai nekeliau (nors buvo pasiulymas, bet as esu sazininga piliete ir nenoriu taip nuskriausti kitu),ir maksimalios pasalpos siuo metu negaunu, tai nematau reikalo ten ir dalyvaut.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Lukas