Namai > Santykiai > Kokiais mitais apie seksą...
 

Kokiais mitais apie seksą tikime?


2008 06 19 | Autorius: Eli.lt, jupiterimages.com
 

Kokiais mitais apie seksą tikime?

Apie seksą vis dar nedrįstama kalbėti garsiai ir atvirai, todėl tai puiki terpė sklandyti įvairiems mitams. Ne kartą teko girdėti, kad moterys visuomet patiria orgazmą, o vyrai kur kas daugiau pasileidę nei moterys, kad jie dievina erotinius filmus ir neištikimi būna tuomet, jei nemyli. Tiesa tai ar pramanas? Perskaitykite ir sužinosite.

 

1. Moterims nepatinka erotiniai filmai ir "purvinas" seksas.

Netiesa, yra nemažai moterų, kurias kaitina erotiškos scenos ir grubesni meilės žaidimai, pavyzdžiui, su antrankiais ar rimbu. Tik apie tokias fantazijas dažnai nutylima, kadangi moterys paprastai mano, kad tokios mintys joms nedera. Iš tiesų visos mes esame skirtingos, todėl ne kiekvienai patinka romantiškos žinutės, minkšti žaisliukai ir gėlės.

 

2. Geri meilužiai visuomet žino, ko reikia partneriui.

Natūralu, kad tas, kuris turi pakankamai žinių ir patirties seksualiniuose santykiuose, techniškai bus geresnis partneris lovoje už skaistuolį, tačiau tai dar nereiškia, kad partneris, neturintis patirties intymiuose santykiuose, bus prastas meilužis. Sekso kokybė priklauso ne tik nuo patirties, bet ir jausmų.

 

3. Neištikimybė lygu nemeilės įrodymui.

Klaidingas požiūris. Jei partneris apgaudinėja savo antrąją pusę, tai dar nereiškia, kad jis jos nemyli. Žinoma, tokiu būdu pirmiausiai išreiškiama nepagarba.

 

4. Laimingos poros gali pasigirti nepriekaištingu seksualiniu gyvenimu.

Greičiausiai tai tik mitas, kadangi po dešimties bendro gyvenimo metų nerealu tikėtis kas naktį spontaniško, aistringo ir itin kaitinančio sekso. Patikėti fantastišku ilgametės poros jausmų proveržiu galima ne daugiau kaip kartą per mėnesį.

 

5. Dauguma moterų lytinio akto metu patiria orgazmą.

Orgazmą tokiu būdu patiria tik apie 30 proc. moterų. Lytinių santykių metu moterims paprastai reikalinga papildoma klitorio stimuliacija ranka arba vibratoriumi. Reikia pripažinti, kad šia prasme (turbūt vienintele) moters kūnas nėra tobulas.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Evelina