Namai > Santykiai > Ženklai, įspėjantys apie...
 

Ženklai, įspėjantys apie partnerio neištikimybę


2008 06 19 | Autorius: Eli.lt, jupiterimages.com
 

Ženklai, įspėjantys apie partnerio neištikimybę

Moterys paprastai intuityviai jaučia, kai į jos ir partnerio santykius įsiterpia nepageidaujamas trečias asmuo, tačiau savisaugos instinktas verčia užmerkti akis ir tikėti, kad viskas santykiuose yra gerai. Kad ir kaip norėtųsi patikėti partnerio nekaltumu, įkyrios mintys ir dvejonės dėl neištikimybės veda iš proto.

 

O ir statistika šiuo klausimu negailestinga – teigiama, jog 85 proc. moterų, įtarinėjančių savo partnerį neištikimybe, neklysta. Kadangi vyrų intuicija kiek silpnesnė, jų spėjimai dėl apgavystės pasitvirtina tik apie 50 proc. atvejų. Todėl geriau nekaltinkite savęs paranojišku požiūriu tuomet, kai kažkur giliai širdies kertelėje kirba mintis dėl mylimojo neištikimybės – vis tiek vieną dieną reikės atsimerkti, jei partneris žavisi paklydimais.

 

Jei kyla įtarimų dėl partnerio neištikimybės, pabandykite kuo objektyviau atsakyti, ar pastebite šiuos neištikimybei būdingus ženklus (o tuomet jau jūsų valia spręsti, ką daryti):


– Partneris netikėtai ima rodyti kur kas daugiau dėmesio. Neištikimam partneriui tokia elgsena yra būdinga tik užsimezgusio romano pradžioje. Tokiu būdu jis bando nuraminti savyje slypintį kaltės jausmą.


– Mylimasis vakarais vis ilgiau negrįžta namo, nes sakosi dirbantis viršvalandžius arba turintis labai daug reikalų po darbo, tačiau atsisako nors retkarčiais juo tvarkyti drauge.


– Namuose antroji pusė visai nesidomi šeimos gyvenimu, nuolat yra išsiblaškiusi, o mintimis klaidžioja kažkur toli. Be to, partneris nepastebi, kad namuose sugedo kranas ar baigėsi skalbimo milteliai.


– Sumažėja seksualinio gyvenimo intensyvumas. Meilės žaidimuose atsiranda naujų ir keistų pageidavimų.


– Jei šeimos finansai yra bendrame "katile", pastebite, kad jie labai greitai tirpsta, o mylimasis nesugeba paaiškinti, kaip.


– Partneris labiau ima rūpintis savo išvaizda: perka naujus drabužius, brangią kosmetiką, kvepalus, vaikšto pas grožio specialistus, intensyviai treniruoja kūną.


– Partnerio rūbai dvelkia nežinomu aromatu.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
xxx
2012-11-12 14:58:08
straipsnis vertas.. hm... nieko jis nevertas
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Orinta