Vaikai > Vaiko priežiūra > Vaikų pamėgti Mumiai...
 

Vaikų pamėgti Mumiai troliai atgyja naujoje Jibbitz vasaros kolekcijoje


2009 06 18 | Autorius: Mama.lt
 

Vaikų pamėgti Mumiai troliai atgyja naujoje Jibbitz vasaros kolekcijoje

Naujosios Jibbitz™ vasaros kolekcijos pasididžiavimas – visame pasaulyje vaikų mėgstamų Mumių trolių atvaizdai. Mumių trolių aksesuarai Lietuvoje pasirodys jau ateinančią savaitę.


Naujoje Jibbitz kolekcijoje – trys skirtingi Mumių trolių šeimos narių atvaizdai. Mumiai troliai – tai balti, apvalaini veikėjai, savo plačiais šnipais primenantys hipopotamus. „Mumių trolių“ liniją sudaro linksmieji Mumis trolis, Mumis mama ir Mumis tėtis. Ekscentriškiems ir keistiems troliams nėra abejingų vaikų visame pasaulyje. Pasakojimai apie Mumius trolius yra tapę vaikų literatūros klasika. Pagal suomių rašytojos Tove Jansson knygas pastatyta spektaklių, operų, vaidybinių filmų, parengta radijo ir televizijos laidų, Japonijoje sukurtas garsusis 52 serijų animacinis šedevras. Knygos apie trolius Mumius išverstos daugiau kaip į trisdešimt pasaulio kalbų.


Visame pasaulyje jau parduota šimtas milijonų „Jibbitz“ aksesuarų. „Jibbitz“ aksesuarų visoje Lietuvoje galima įsigyti internetinėje parduotuvėje „Open24.lt“ ir avalynės parduotuvėse „Danija“, taip pat Vilniuje - „Crocs“ saloje prekybos centre „Akropolis“, „Crocs“ parduotuvėje prekybos centre „VCUP“ ir parduotuvėje „Clintas“, Kaune - parduotuvėje „Banginis ir Ko“ ir „Crocs“ saloje prekybos centre „MEGA“, Klaipėdoje – „Winner Sport“ parduotuvėje prekybos centre „Akropolis“.
 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
ka vk
2014-11-04 18:54:41
kavk a
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (166)
Gabija