Namai > Santykiai > Neištikimybės krizę...
 

Neištikimybės krizę padės įveikti 10 žingsnelių


2008 06 12 | Autorius: Eli.lt, Gamma nuotr.
 

Neištikimybės krizę padės įveikti 10 žingsnelių

Kas gali būti skaudžiau už partnerio neištikimybę – tuomet, kai žemė slysta iš po kojų ir, rodos, dūžta viso gyvenimo svajonės? "Skyrybos neišvengiamos!", – kirba vienintelė mintis galvoje, nes tik tokiu būdu gali nubausti sutuoktinį ir susigrąžinti dalelę niekingai sutryptos garbės. Vis dėlto neištikimybės problemą šeimoje galima išspręsti. Kaip? Lėtai įveikiant 10 pakopų.

 

1 žingsnis. Nutrauk santykius su meilužiu
Su buvusiu aistros objektu būtina nutraukti ne tik seksualinius, bet ir kitokio pobūdžio santykius. Tokia auka svarbi, jei nuoširdžiai trokšti susigrąžinti šeimyninę laimę, kadangi bet koks ryšio palaikymas su buvusiu meilužiu gilins antrosios pusės žaizdas ir virs nuolatine destrukcinių santykių priežastimi.

 

2 žingsnis. Būk atsakinga
Jei buvai neištikima, mokėk už tai prisiimti atsakomybę. Jei tave išdavė sutuoktinis, išdavystės priežasčių pirmiausia ieškok savyje.

 

3 žingsnis. Nusibrėžkite bendrą tikslą
Būk tikra, kad abu siekiate išsaugoti santuoką. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol kartu įvertinsite situaciją ir nuspręsite, ar norite įveikti jūsų santykius ištikusią krizę. Svarbu nusiteikti, jog šiam žingsniui reikės paaukoti daug laiko, kantrybės ir pastangų.

 

4 žingsnis. Apsilankykite pas santuokos konsultantą
Ieškokite santuokos konsultanto, turinčio įgūdžių santuokinės terapijos srityje ir patirties sprendžiant problemas, susijusias su neištikimybe. Venkite specialisto, siūlančio lengviausią išeitį – skyrybas.

 

5 žingsnis. Ieškok neištikimybės priežasčių
Neištikimybė dažnai būna įsisenėjusių problemų šeimoje atomazga, todėl kartu pabandykite surasti priežastis, pastūmėjusias link išdavystės. Problemas išspręsite tik jas identifikavę. Be to, tai padės išvengti pakartotinės neištikimybės ateityje.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Jogailė ir Julija