Namai > Santykiai > Nelygi santuoka - jausmų...
 

Nelygi santuoka - jausmų išbandymas


2008 06 09 | Autorius: Klaipeda.daily.lt
 

Nelygi santuoka - jausmų išbandymas

 

Visuomenėje daugėja nelygių santuokų. Vyras ir žmona skiriasi ne tik amžiumi, bet ir požiūriu į gyvenimą, vertybėmis, dar vaikystėje susiformavusiomis nuostatomis.

Šios dvi situacijos gali padėti suvokti, kad galbūt ir jūsų šeimoje kyla panašių problemų. Psichologo konsultacijos gali tapti išeitimi iš, rodos, beviltiškos situacijos.

Pasitarti su specialistu pravartu ir poroms, dar tik besirengiančioms kurti šeimą.

 

1 situacija

Robertas - klestintis verslininkas. Jis buvo du kartus vedęs. Vieną – iš meilės, kitą – dėl įsipareigojimų.

Antroji santuoka trunka jau 15 metų, auga šaunus dvylikametis sūnus, viskas lyg ir gerai. Tačiau sulaukęs 42 metų jis pajuto nuobodulį ir tuštumą. Jam atrodė, kad gyvenimas su visu savo žavesiu eina pro šalį.

Ir štai draugai supažindino su patrauklia rudaake. Netikėtai įsiliepsnojo jausmai, ir Robertas nepastebėjo, kaip širdį užliejo meilė. Jis ėmė blaškytis tarp dvie-jų moterų.

Ten – pareiga, čia – aistra ir nuostabi ateitis su mylimąja. Naujai mylimajai Robertas išleidžia daugybę pinigų: perka butą, automobilį, dovanoja brangius daiktus, prabangias atostogas.

Tačiau jo fantazijas temdo abejonės: "Ar manimi nesinaudojama? Gal ją traukia tik mano turtai?". Jam nuolat reikia jos meilės įrodymų, amžinos ištikimybės priesaikų, o miela mergina ne taip dažnai jas dalija. Štai jis ir kankinasi, ar skyrybos su nemylima, bet ištikima ir patikima žmona vėliau nevirs vienatve ir nepateisintais lūkesčiais.

 

Myli ar išnaudoja?

Roberto abejonės suprantamos. Tokiais atvejais dažnai kyla klausimas: "Ar aš žmogui svarbus kaip vyras, o ne kaip turtingas ir už viską mokantis rėmėjas?".

Esama požymių, pagal kuriuos galima suprasti, ar jus tikrai myli, ar išnaudoja. Jeigu sprendimas sukurti naują šeimą priklauso tik nuo šių abejonių, jas galima išsiaiškinti.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
vilius