Namai > Santykiai > Moterys prieš vyrus...
 

Moterys prieš vyrus ginkluojasi... nuogumu


2008 06 09 | Autorius: Eli.lt
 

Moterys prieš vyrus ginkluojasi... nuogumu

 

Fiziologas Leonidas Kitajevas - Smykas įsitikinęs, jog jei dailioji lytis ir toliau vaikštinės gatvėse, neslėpdamos savo grožybių, pribaigs vyriškumą.

Mokslininkas atkreipė dėmesį į nūnai bene labiausiai paplitusias vyriškas ligas: prostatitus, impotenciją ir prostatos vėžį. Beje, šiomis ligomis veik neserga musulmoniškos civilizacijos ir Tolimųjų Rytų vyrija. Mat europietės ir amerikietės gatvėse vaikšto kone nuogos, o rytietės - apsirengusios.

"Moterys stulbina apnuogintais pečiais, krūtimis, plikomis bambomis ir sėdmenis aptempiančiomis kelnėmis. O musulmonės ir Rytų moterys niekada nevaikšto "grynos". Daugelyje musulmoniškų kraštų reikalaujama uždengti net rankas - ir jos laikomos lyties organais. Idant nesužadintų seksualumo, moterys dengia veidus, o ką jau kalbėt apie kojas, - sako jis. Jei prisimintume netolimą praeitį, mūsų moterų tradiciniai apdarai buvo patogūs, laisvi, bet visiškai uždari.

"Pažvelkime į išnykusias civilizacijas - totalinį kūno kultą. Senovės graikai net olimpinėse žaidynėse dalyvavo nuogi. Jie išmirė. Dabartiniai graikai - visai kita tautam net jų kalba nepanaši į senovės graikų. Senovės Roma paskutiniu gyvavimo laikotarpiu irgi buvo ištvirkusi, Ir štai - virto griuvėsiais, kol atėjo krikščionys", - įspėja mokslininkas.

 

Nepatenkintas troškimas

Paimkime pliką bambą. Vyras spokso į ją ir jo smegenyse, nepriklausomai nuo jo sąmonės, suveikia mechanizmas: jis atstumtas! Juk negali patenkinti fiziologinių troškimų, kurie jam gimsta gatvėje. Visur - nuogos kūno dalys, o pasąmonės neapgausi, ji automatiškai gimdo troškimą. Būna patinų, kuriems dėl atstūmimo lytinis potraukis tik padidėja... Gamta sutvarkė taip, kad kilęs troškimas turi būt patenkintas. O mes jį provokuojame.

 

Ko geidžia moterys

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
p.s.
2015-05-29 21:52:34
jeigu idomu, siulyciau uzmesti aki cia www .goo. gl/NKPhbP ir cia www. goo. gl/j5JG2H - pasiskaityt apie Spedros poveiki, privalumus ir pan.
Raimis
2015-05-29 21:52:06
as rezultatais likau labai patenkintas: suveikia greitai (per 15-30 min), poveikis tesiasi pakankamai ilgai (6 val ir daugiau). Taciau stimuliacija vis tiek butina, kaip ir vartojant kitus sios grupes vaistus. Tad nuogas kunas pries akis vis tiek bus ne pro sali :)
Raimis
2015-05-29 21:51:29
Kas nezino, spedra - tai naujausia ir saugiausia viagros alternatyva. Gerai toleruojama, nesukelia pripratimo, yra visose vaistines. Doze gali svyruot nuo 50 iki 200 mg, todel is pradziu geriau pasikonsultuot su gydytoju, ir jeigu reikia - issitirt.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Patricija