Namai > Santykiai > 15 patarimų, kuriuos turi...
 

15 patarimų, kuriuos turi žinoti visi sutuoktiniai


2008 06 04 | Autorius: Eli.lt
 

15 patarimų, kuriuos turi žinoti visi sutuoktiniai

Kalbėkitės apie Jūsų seksualinius santykius. Tai vienas iš svarbiausių momentų, stiprinančių Jūsų tarpusavio santykius. Galbūt iš pradžių Jums bus truputį drovu, bet..

1. Kalbėkitės apie Jūsų seksualinius santykius. Tai vienas iš svarbiausių momentų, stiprinančių Jūsų tarpusavio santykius. Galbūt iš pradžių Jums bus truputį drovu, bet vėliau pokalbiai šia tema būtinai Jus dar labiau suartins. Savo asmeninį gyvenimą galite aptarti su partneriu tyloje, vakarinio pasivaikščiojimo metu.

2. "Preliudiją" pradėkite kiek galima anksčiau. Galite pradėti nuo pačio ryto: vietoj įprasto pakštelėjimo į skruostą padovanokite savo antrajai pusei aistringą bučinį. Dienos bėgyje taip pat suteikite vienas kitam malonių akimirkų: darbo metu paskambinkite savo mylimajam ar pasiųskite romantišką elektroninį laišką. Grįžusi namo, pamasažuokite, pavyzdžiui, jo pečius.

3. Dienos bėgyje prisiminkite, kad esate gyvas žmogus, kuriam būtinas ir seksas. Net jei diena buvo ir ypatingai įtempta, skirkite keletą minučių mintims apie Jūsų partnerį ar fantazijoms meilės tema.

4. Raskite laiko asmeniniam gyvenimui. Jeigu abu gyvenate įtemptą gyvenimą, nuolat planuojate savo dieną ir net laisvalaikį, į darbo grafiką įtraukite ir tokią grafą kaip seksas.

5. Neužmirškite, kad seksas turi teikti malonumą ir užvesti. Todėl naudokite viską, kas gali Jus uždegti (žaisliukus, gražius apatinius). Labiausiai įsimintinas lytinis aktas yra ne tas, kurio metu pavyko pasiekti stipriausią orgazmą. Svarbiausias pats procesas, preliudija, Jūsų elgesys.

6. Pradėkite dar prekybos centre. Pirkite tik tuos produktus, kuriuos galite panaudoti meilės žaidimuose (plaktos grietinėlės, šokoladinio kremo, bananų ar agurkų). Jie ne tik Jus įkaitins, bet ir pralinksmins.

7. Iniciatyvą rodykite paeiliui. Seksas turi teikti pasitenkinimą abiems partneriams ir abu partneriai turi rodyti iniciatyvą.

8. Prisiminkite, kad seksualinis susijaudinimas tiesiogiai priklauso nuo bendravimo. Pavyzdžiui, jei planuojate vakare mylėtis, turėtumėte paprasčiausiai pasišnekučiuoti. Įsirašykite šou, kuris Jums abiems patinka, ir kartu pažiūrėkite, paskaitykite vienas kitam eilių, aptarkite bendras atostogas, pavartykite bendrą albumą vietoj to, kad skirtinguose kambariuose žiūrėtumėte televizorių.

9. Išmokite suprasti vienas kitą. Ar sugebate, pavyzdžiui, skaityti savo antrosios pusės mintis? Tikriausiai, ne. O kodėl gi nepabandžius? Gali būti, kad pastebėsite, jog esate "nustatyti vienodomis bangomis".

10. Įsivaizduokite, jog tai paskutinė minutė prieš ilgą išsiskyrimą. Mėgaukitės kiekviena akimirka. Dovanokite vienas kitam tiek šilumos ir dėmesio, lyg tai būtų paskutinis Jūsų susitikimas.

11. Sudarykite sąrašą to, kas Jums patinka. Pavyzdžiui, kiekvienas turime savo mėgstamą spalvą, gėlę, patiekalą ir t.t. O Jūs ar žinote, kas patinka Jūsų partneriui lovoje? Paimkite lapą, vienoje jo pusėje surašykite tai, kas Jums patinka lovoje, o kitoje tai, kas Jūsų netenkina. Tegul Jūsų partneris padaro tą patį. Po to apsikeiskite lapais. Taip jūs dar artimiau pažinsite vienas kitą.

12. Surenkite šokius. Įjunkite muzikinį centrą ir pašokite dviese vietoj to, kad sėdėtumėte namuose ir iš nuobodulio spoksotumėte į televizorių.

13. Pasidalinkite erotinėmis fantazijomis. Jeigu, pavyzdžiui, Jūs nesiryžtate atvirai papasakoti apie savo erotines fantazijas, pasiūlykite partneriui kartu parašyti meilės romaną, kuriame atsispindėtų Jūsų erotinės fantazijos. Taip Jūs užsiminsite vienas kitam apie tai, ko norėtumėte lovoje.

14. Kaip įveikti drovumą. Jeigu gėdinatės pirkti erotinius filmus baimindamiesi, jog Jus kas nors pažins ir blogai pagalvos, video kasetę nusipirkite tolimesniame miesto rajone ar visai kitame mieste.

15. Sukurkite savo klasiką, tik nelaikykite jos per ilgai. Jeigu Jus jaudina mintis, kad galėtumėte įrašyti tai, kaip Jūs mylitės, tai ir padarykite. Kai keletą kartų peržiūrėsite įrašą, ištrinkite jį, kad netyčia nepakliūtų į rankas tiems, kuriems nereikia.

 

 

 

 


 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Ieva