Vaikai > Vaiko priežiūra > Eimantas dėka...
 

Eimantas dėka „Išsipildymo akcijos“ džiaugiasi nauju pasauliu, pilnu negirdėtų garsų


2009 06 02 | Autorius: TV3 informacija
 

Eimantas dėka „Išsipildymo akcijos“ džiaugiasi nauju pasauliu, pilnu negirdėtų garsų

Jau daugiau nei mėnesį „Išsipildymo akcijos“ parama džiaugiasi netrukus šešerių sulauksiantis Eimantas iš Alytaus. Viena iš pernai įvykusios akcijos pristatytų istorijų buvo skirta dviem negalią turintiems herojams – Benui ir Eimantui. Abu berniukai jau pratinasi prie naujų priemonių – klausos implantų, padedančių jiems pažinti spalvingą garsų pasaulį. Benukui pavasarį buvo atlikta vienos ausies operacija ir už geros valios žmonių paaukotus pinigus nupirktas implantas. Šiuo metu derinama antrosios operacijos data. Tuo tarpu šį mėnesį gimtadienį švęsiantis Eimantas ir jo mama Sandra jau beveik du mėnesius džiaugiasi iš gražia tradicija tapusios TV3 „Išsipildymo akcijos“ lėšų įsigyta dovana.

„Kad Eimantukas negirdi, mes pastebėjome, kai jam buvo devyni mėnesiai. Jis nereagavo į aplinkinius garsus. Gydytojai nuo to laiko jį stebėjo ir, kai jam suėjo 2,5 metai, atliko operaciją, įdėjo klausos implantą. Tuo metu neturėjome pinigų geram klausos aparatui, todėl iš paskutiniųjų įsigijome patį paprasčiausią. Po kurio laiko pastebėjau, kad augančiam vaikui aparato nešiojimas kėlė diskomfortą, o kai pagaliau įsigijome gerą daiktą, supratau, koks senasis buvo nepatogus ir kaip dėl prasto garso neleido tobulėti Eimanto kalbai“, – pasakoja berniuko mama.
Iš viso naujam šešiamečio aparatui iš žmonių suaukotų pinigų „Išsipildymo akcija“ skyrė 30 200 litų. Dabar Eimanto mama džiaugiasi, kad sūnus ima skirti vyrišką balsą nuo moteriško ir girdi aiškiai.

„Kuomet pradėjau domėtis tuo, ką Eimantas nešiojo anksčiau, net nustėrau. Atskaičius ligonių kasų kompensaciją, mūsų investuoti 4000 litų vaikui nesuteikė pilnatvės. Jis girdėjo cypimą ir jį kartodavo. O mum atrodė, kad šiaip yra irzlus ir nepatenkintas. Pasirodo, visa tai buvo dėl to, kad klausos aparatas jį vargindavo. Nors ir per kančias, Eimantas vis tiek jį dėdavosi, nes norėdavo girdėti bent ką nors. Dabar jis jaučiasi puikiai, nes naujasis klausos aparatas prisitaiko prie tyliausių aplinkos garsų. Vaikas pasikeitė, pradėjo viskuo domėtis. Manau, jei prieš trejus metus būtume galėję įsigyti dabartinį procesorių, vaiko rezultatai šiandien būtų kur kas geresni“, – sako alytiškio Eimanto mama.

„Išsipildymo akcija“ dėkoja geros valios žmonėms už jų suaukotus pinigus, už pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia.


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
irunciukas
2010-04-04 17:35:24
labai nuosirdziai dziaugiames uz sita seima!!!!
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)