Namai > Skaitiniai > Tituluota gražuolė Renata...
 

Tituluota gražuolė Renata Voitechovskaja kovos dėl dar vieno titulo


2009 05 21 | Autorius: TV3 informacija
 

Tituluota gražuolė Renata Voitechovskaja kovos dėl dar vieno titulo

 

Neviename grožio konkurse laurus skynusi Renata Voitechovskaja jau yra įrodžiusi, kad gali kovoti ne tik grožio srityje. Moteris yra parodžiusi geležinę valią gyvendama džiunglėse. Neatsispyrė ji dainoms ir televizijos kameroms. Be to, pavergė širdį dainininkui Deivui.
 
Šį penktadienį 19.10 val. TV3 laidoje „Nerealieji” Renata mėgins savo trofėjų kolekciją papildyti dar vienu titulu – kartu su dukra Vanesa ji kovos dėl Nerealiausios šeimos vardo. Kad Renata yra iš tiesų puiki mama, bus akivaizdu dar nepasibaigus žaidimui. Ji ne tik pademonstruos savo vokalinius gebėjimus, įveiks „juodosios dėžės” su paslėptais daiktais užduotį, bet ir įspūdingai pasirodys finalinėje estafetėje.
 
Matydama, kad Vanesai gali nepavykti įveikti baseino užduoties, Renata šešiametę dukrą užsikels ant pečių ir mėgins pati išsilaikyti neįkritusi į vandenį. Po šio pasirodymo laidos vedėjas Andrius Rožickas prisimins kadaise kultiniu buvusį filmuką apie elnio patelę Tengenę ir jos elniuką Eicho.
 
„Ar jūs matėte, kaip Renata nešė Vanesą per baseiną? Tiesiog, kaip Tengenė nešė Eicho per ledo lytis”, – pagyrų gražuolei negailės šmaikštusis A. Rožickas.
 
Renatos ir Vanesos konkurentais taps Skrolių šeima, kuriai atstovaus mama Erika ir sūnus Tautvydas. Skroliai žiūrovus pavergs namų darbais, kuriuos drauge su pagrindiniais dalyviais pademonstruos ir į sirgalių gretas stojęs Tautvydo brolis Justinas. Kad pasirodymas būtų efektingas, šeima į studiją atsiveš ne tik smuiką, bet ir klavijolą. 
 

Ar neįprasta baseino įveikimo taktika padės Renatai ir jos dukrai laimėti kovoje prieš Skrolius, TV3 žiūrovai sužinos penktadienį 19.10 val.!

 


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (192)
Matas