Vaikai > Laisvalaikis > Meškinai vėl užkariaus...
 

Meškinai vėl užkariaus žiūrovų širdis


2009 05 14 | Autorius: Raganiukės teatras
 

Meškinai vėl užkariaus žiūrovų širdis

 

Tarptautinės Šeimos dienos proga „Raganiukės teatras“ dovanoja dvigubą šventę visai šeimai. Mažausiųjų žiūrovų itin pamėgtas, originalusis Meškinų šou „Šlovė Meškinams!“ gegužės 16 ir 17 dienomis iš repertuaro drąsiai išstumia kitus spektaklius bei ketina vėl užkariauti pačių mažiausiųjų žiūrovų širdutes smagiu bendravimu ir gražiausiomis dainelėmis.
Visi garsiausi pasaulio meškinai jau dabar labai ruošiasi ir jaudinasi prieš savo pasirodymą. Jie pasiruošę padaryti viską, kad mažieji žiūrovai iš naujo pamiltų savo geriausius draugus – meškinus. Juk ne kasdien tie geriausi draugai šoka, dainuoja, pasakoja istorijas ir bendrauja su vaikais.
O svarbiausia, kad patys žymiausi, „pasaulinio“ garso meškinai – Mikė Pūkuotukas, Tedis, Lepečkučiai, Rudnosių šeimynėlė ir kiti jų gentainiai susirenka vienoje scenoje ir vienu metu pasirodo mažiesiems.
Meškinų šou „Šlovė Meškinams“ laukiami ne tik vaikai ir jų tėveliai, bet ir mylimiausi vaikų meškinai. Kurie gal patogiai įsitaisyti mažiesiems žiūrovams ant kelių ir palaikyti jiems kompaniją, kad būtų dar linksmiau ir smagiau.
 
Puikus renginys visai šeimai Meškinų šou „Šlovė Meškinams!“ šeštadienį ir sekmadienį (gegužės 16 ir 17 dienomis) „Raganiukės teatre“.
 

 

 

 

 

 

 

 


Gairės:  Mikė Pūkuotukas
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Danielė