Vaikai > Vaiko priežiūra > „Draugiški šeimai” ir...
 

„Draugiški šeimai” ir TV3 pristato akciją „Tegu vaikai žaidžia!”


2009 05 08 | Autorius: TV3 informacija
 

„Draugiški šeimai” ir TV3 pristato akciją „Tegu vaikai žaidžia!”

 

Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Ta proga VšĮ „Draugiški šeimai” ir šeimos televizija TV3 kviečia visas šeimas, kaimynus, bendruomenes, mokinius, darželinukus, vaikus ir jų aukles, tėvelius, senelius, mokytojus ir auklėtojus prisijungti prie ypatingos akcijos „Tegu vaikai žaidžia!”
 
Gegužės 15-16 dienomis visi Lietuvos gyventojai kviečiami su šeima, giminėmis ar draugais atkreipti dėmesį į vaikų žaidimo aikšteles ir prisidėti prie visuomeninės idėjos sutvarkyti savo kiemo ar miesto parko smėlio dėžę. Vilniaus miesto savivaldybė šiomis dienomis vežios smėlį į visas registruotas vaikų žaidimų aikšteles (kitos savivaldybės prie draugiškos šeimai iniciatyvos kviečiamos prisijungti).
 
„Gali pasirodyti, kad daug jėgų skiriame tokiam, regis, nesvarbiam dalykui, kaip smėlio dėžės. Tačiau jose žaidžiantys žino: miestų žaidimų aikštelės pilnos ne smėlio, o žvyro, akmenų, šunų pėdsakų, butelių kamščių ir nuorūkų. Jei laimingi bus mūsų visų vaikai, šypsosis ir tėvai, šeimos džiaugsis ir nuo to gero jausmo valstybėje bus tik gražiau ir darniau. Esame tikros, kad visa ko pražia mes patys, tad ir draugišką šeimai aplinką pradėkim kurti savo kieme. Ne baksnokim į blogį, o imkimės kurti gėrį,” – akcijos idėją pristato VšĮ „Draugiški šeimai” partnerės – religiotyrininkė ir sociologė Milda Ališauskienė, finansų konsultantė Birutė Jakučionytė, projektų vadovė Jurgita Sajevičienė, teisininkė Daiva Dumčiuvienė ir žurnalistė Gabija Vitkevičiūtė.
 
Akciją „Tegu vaikai žaidžia!” remia šeimos televizija TV3, kuri ne tik informuoja apie renginį vaizdo klipais, bet ir žada nudžiuginti finaliniu koncertu. Jo metu bus parodyti specialūs filmukai apie visuomeninę talką vykusią gegužės 15-16 dienomis, o iššūkį priėmę uoliausieji smėlio dėžių tvarkytojai ir savo vaikų žaidimų aikštelių švarintojai bus apdovanoti specialiais prizais. Gražiausiai susitvarkiusi šeima džiaugsis visiškai nauja įspūdingo dydžio žaidimų aikštele savo kieme. Kitos penkios šeimos taip pat bus pagerbtos ir į sutvarkytas aikšteles grįš su dovanomis.
Ketinantys dalyvauti akcijoje ir draugiškai rungtis dėl dovanų turi registruotis svetainėje www.draugiskiseimai.lt iki gegužės 13 d.
 
Akcijos partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Valstybinis psichikos sveikatos centras, prodiuserinė kompanija “Be tabu”, reklamos agentūra “VRS” ir UAB “Teisė ir komunikacija”.

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Gvidas