Namai > Skaitiniai > Jūsų skelbimai tegul...
 

Jūsų skelbimai tegul būna pirmieji


2009 04 28 | Autorius: Mama.lt
 

Mama.lt pristato paslaugas ir naujoves Skelbimų lentoje.

 

Kaip įkelti naują skelbimą?

 
2 žingsnis. Mama.lt skelbimų lentoje kairiau yra mygtukas "Įkelti skelbimą"
 
 
3 žingsnis. Užpildykite visus reikiamus naujo skelbimo laukus: kategorija, skelbimo pavadinimas, aprašymas, kontaktai.  Jei norite, įkelkte ir nuotrauką - tai padidina skelbimo efektyvumą.
 
 
 
Mama.lt Skelbimų paslaugos
 
Nuo šiol galite pasižymėti bet kurį jums reikiamą skelbimą:
 
 
 
 
Taip pat savo profilyje „Aš mama / Aš tėtis“ galite matyti savo visus įkeltus ir pažymėtus skelbimus. Čia galite ir redaguoti savo skelbimus.
 
 
 
 
Skelbimų mokamos paslaugos
 
Visų pirma jums reikės pasipildyti sąskaitą. Tai galite padaryti jums patogiais būdais: SMS arba bankiniu pavedimu.
Tai ne tik saugu, bet ir patogu, nes užsakant mokamas paslaugas kiekvienąkart nereikia siuntinėti papildomų trumpųjų žinučių, o mokamos paslaugos užsakomos labai greitai ir paprastai.
Jei kyla klausimų dėl mokėjimo, kreipkitės el. paštu info@mama.lt
 
Jūsų įkeltas skelbimas labai greitai nuslenka žemyn? Pasinaudokite nauja paslauga „Skelbimo iškėlimas į sąrašo viršų“. Ši paslauga leis jūsų skelbimui likti viršuje portalo Mama.lt pagrindiniame, Bendruomenės ir atitinkamoje Skelbimų lentos kategorijoje.
 
 

Kuo daugiau dienų užsakysite paslaugą, tuo ilgiau jūsų skelbimai liks sąrašo viršuje. Pirmumą įgyja naujausiai užsisakę paslaugą vartotojai.

 
 
Skelbimo paryškinimas. Jei norite, kad jūsų skelbimas išsiskirtų iš kitų ir atkreiptų skaitytojų dėmesį - paryškinkite jį. Paslauga aktyvuojama per pusvalandį.
 
 
 
VIP skelbimai. Kas tai?
 
 
Jei norite, kad jūsų skelbimai matytųsi portalo Mama.lt pagrindiniame ir Bendruomenės puslapiuose šalia kitų reklaminių skydelių, tuomet užsisakyti paslaugą VIP skelbimai.

Užsisakius paslaugą "VIP skelbimai", jūsų skelbimai taip pat bus pirmi sąrašo viršuje Mama.lt Pagrindiniame, Bendruomenės ir konkrečios kategorijos puslapiuose.

Paslauga aktyvuojama per pusvalandį. Paslaugą gali užsakyti visų mobiliųjų operatorių vartotojai.

 
 
Mama.lt VIP skelbimų blokelis pagrindiniame puslapyje atrodys štai taip:
 
 
 
Būkite matomi ir išsiskirkite iš kitų!

 


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Zodiako ženklų lemiamomis asmeninėmis savybėmis galima tikėti, galima, žinoma, ir netikėti, tačiau paskaitinėti ir paieškoti...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (173)
Elzė