Vaikai > Laisvalaikis > "Raganiukės teatre" -...
 

"Raganiukės teatre" - spektaklis, padedantis įveikti baimes


2009 04 28 | Autorius: Raganiukės teatras
 

"Raganiukės teatre" - spektaklis, padedantis įveikti baimes

"Raganiukės teatro" lankytojai gali išvysti šio sezono premjerinį spektaklį "Drąsioji pupulė" - istoriją apie mergaitę paniškai bijančią dulkių po lova, vonios putų, klozete gyvenančio krokodilo bei visų kitų baubų jos laukiančių namuose ir gatvėje.

Mažoji Pupulė spektaklyje išgyvena tikrą jausmų dramą ir patiria nuostabių bei šiek tiek bauginančių įspūdžių, kovodama su tamsos baime. Spektaklio herojė viena atsiduria jaukioje gatvėje, tamsiame miške, ir tik įveikusi savo baimes grįžta namo į savo lovytę. Tiesa, visa tai tik sapne, bet baimės įveikiamos iš tikrųjų.

Tai ne spektaklis kuriame gyvai vaidina aktoriai, viskas vyksta spalvotų šešėlių pasaulyje. Plokščias lėlytes, rodomas kitapus balta medžiaga aptraukto ekrano, valdo bei įgarsina profesionalūs teatro aktoriai Laura Jakštytė ir Artūras Vasnecovas. O istoriją pasakoja, groja ir su žiūrovais bendrauja Markas Palubenka.

Stebėdamas pasaką, pasijunti lyg žiūrėtumei animacinį filmuką. Tik animaciniame filmuke herojai "iš ekrano" neišeina, o šiame spektaklyje aktoriai pasirodo ir visų žiūrovų slaptas baimes bei baubus saugiai užrakina specialioje baubų dėžutėje.

Premjerinis šio sezono spektaklis, sukurtas pagal M. Lindiman istoriją, režisuotas "Raganiukės teatro" režisierės Ritos Urbonavičiūtės, rodomas kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 14.30 min mažojoje "Raganiukės teatro" salėje.

Primename, jog "Raganiukės teatras" jau dešimt metų džiugina mažus bei didelius lankytojus nuostabiomis ir puikiai suvaidintomis istorijomis.

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
mama
2009-05-24 13:22:01
Siaip dukryte nera baiksti,bet po sio spektaklio nebenori eit i teatra.Man asmeniskai irgi nepatiko
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Amelija