Nėštumas > Po gimdymo > Atsikratyk pilvuko po gimdymo
 

Atsikratyk pilvuko po gimdymo


 

Atsikratyk pilvuko po gimdymo

Dauguma žvaigždžių iškart po gimdymo, tarsi mostelėjus burtų lazdele, atgauna savo „mergautines“ kūno linijas. Bet ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ypač paprastoms mirtingosioms.

 
Paprasta mama neturi asmeninio trenerio ir dietinį maistą ruošiančio virtuvės virtuozo, taigi kai kurios iškart po gimdymo skuba griebtis tikrai drastiškų lieknėjimo priemonių: ima kurti planus, kaip pasidarys plastinę operaciją arba pradeda laikytis spartietiškos dietos – vien tam, kad prilygtų ikonoms nuo žurnalų viršelių.
 
Portalas „TheSun“ išspausdino ką tik iškeptoms mamoms fitneso trenerės Millie Dobie patarimus, kaip kuo greičiau susigrąžinti nėštumo metu prarastas kūno linijas.
 
„Susigrąžinti savo figūrą natūraliai – pasiekiamas tikslas, tačiau dėl jo teks padirbėti“, - sako trenerė. Ji rekomenduoja kasdienį treniruočių režimą: pusvalandis darbo su treniruokliu ir pusvalandis – pasipriešinimo pratimų, orientuotų pilvo presui.
 
O štai ir kita Millie Dobie lieknėjimo išmintis:
 
  1. Prieš pradėdama sportuoti pasikonsultuok su savo gydytoju ir tik jam leidus kibk į treniruotes.
 
  1. Geriausia, jei sportuoti pradėsi dar prieš pastodama. Kuo geresnės formos būsi prieš nėštumą, tuo lengviau bus ją susigrąžinti po gimdymo.
 
  1. Nepamiršk lengvos mankštos viso nėštumo metu. Geriausias pasirinkimas – Pilateso treniruotės.
 
  1. Pasistenk nėštumo metu priaugti tiek, kiek rekomenduojama, bet ne daugiau. Nesilaikyk dietos, bet ir nevalgyk už du. Tereikia savo valgiaraštį papildyti 200 papildomų kilokalorijų kasdien, ir tai tik antrame ir trečiame trimestruose.
 
  1. Po gimdymo užsisek korsetą, kad pernelyg nenukartų pilvo raumenys. Šį korsetą dėvėk ir sportuodama.
 
  1. Po gimdymo gali ir vėl grįžti prie intensyvesnių treniruočių. Labiausiai tiks statiški judesiai, orientuoti į raumenų pasipriešinimą.
 
  1. Treniruoklis dar nereiškia treniruotės. Būtina pamankštinti įvairesnes raumenų grupes. Mankštintis patogu ne tik sporto salėje, bet ir namuose, kai kūdikis miega.
 
  1. Atlikdama pratimus pilvo presui įtrauk pilvo raumenis, kad pilvas ne išsipūstų, o suplokštėtų.
 
  1. Nesigraužk dėl išsitampiusios odos pilvo srityje. Jei viską darysi teisingai, ji savaime susitrauks. Be to, jei vis dar maitini krūtimi, kūdikiui gali pristigti maistingųjų medžiagų.
 
  1. Nepasikliauk vien dieta. Sumažinus kalorijų kiekį ims trauktis raumenų audinys, nuo to svoris kris, tačiau kūno linijos netaps dailesnės.

 


 
Taip pat skaitykite
Natūralu, kad susilaukusios mažylio mamaytės greitai išvargsta - kūnas dar nespėja atsigauti po gimdymo, o jau tenka stačia galva...

Nėštumas, gimdymas, o vėliau ir vaiko žindymas bei priežiūra iš moters pareikalauja daug fizinių ir psichologinių jėgų....

Lietuvos bioetikos komitetas ragina žmones atsargiau vertinti privačių virkštelės kraujo bankų Lietuvoje vykdomą veiklą ir neskubėti...

Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ surengtoje šeimų šventėje...

Rašyti komentarą

 
ziedavaine
2010-11-28 18:55:10
labas, gal zinote kaip greitai butu galima sustangrinti krutine po gimdymo,ka reiktu daryti?
vataitau
2010-08-27 12:55:22
tos mamos kurios po gimdymo saves neprisiziuri,atrodo kaip nevalyvos kiaules...;] ir ne tik del saves reik sportuot...
Lili
2009-10-14 21:34:51
O man grazias linijas padeda susigrazinti leliuko maitinimas krutimi :))) Net po antro gimdymo pilvukas tapo grazus praejus maziau nei menesiui.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Pijus