Namai > Šventės > 4 paprasti kiaušinių...
 

4 paprasti kiaušinių marginimo būdai (foto)


2009 04 10 | Šaltinis: Bhg.com
 

4 paprasti kiaušinių marginimo būdai (foto)

 

Marginti kiaušinius drauge su vaikais nepaprastai smagu. Tačiau viskas priklauso nuo to, kokį marginimo būdą pasirinksite. Jei pamėginsite drauge su trimečiu marginti sudėtingais vašku išrašytais raštais, veikiausiai tik suerzinsite mažylį: toks darbas dar tikrai nepaklus jo mažoms neįgudusioms rankutėms. O paprasčiausias nudažymas viena spalva pamerkus kiaušinį į indą su dažais – anokia čia pramoga.
 
Kad šį kartą Velykų laukimas būtų linksmesnis, pateikiame keletą lengvų būdų, kaip pasigaminti nuostabiausių margučių drauge su vaikais!
 
 
Juostelių raštai
 
Sukurkite originalių juostuotų margučių. Ant nedažyto kiaušinio lukšto užlipdykite lipnaus popieriaus juostelių arba perriškite jį gumelėmis. Tokį papuoštą kiaušinį pamerkite į dažus, palaukite, kol nusidažys, tada išėmę leiskite išdžiūti ir nuimkite juosteles.
 
 
Dekoratyvinės juostelės
 
Siauromis spalvotomis dekoratyvinėmis juostelėmis ir gumytėmis galima papuošti jau nudažytą kiaušinį. Reikiamose vietose priklijuokite juosteles klijais ir kurkite pačius įmantriausius raštus!
 
 
Smagios aplikacijos
 
Įspūdingai atrodys ir aplikacijomis marginti kiaušiniai. Iš lipnaus popieriaus iškirpkite smulkių juostelių bei geometrinių figūrų, aplipinkite jomis kiaušinį ir merkite į dažus. Kai ištrauksite ir nuimsite lipdukus, jūsų margutis liks papuoštas dailiais paveikslėliais.
 
 
Kiaušiniai su konfeti
 
Kas sakė, kad kiaušiniams būtina naudoti tik specialiai Velykoms skirtus lipdukus? Jei pasigaminsite spalvotų lipnaus popieriaus konfeti (tai visai paprasta padaryti skylamušiu), galėsite duoti laisvę lakiai savo mažųjų menininkų fantazijai ir kiaušinius išmarginti dailiausiais ornamentais bei piešiniais. O jei norėsite – tiesiog padabinti spalvotais taškeliais. Paprasta, bet tikrai gražu!
 

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
Asssssssssssssss
2012-04-06 17:59:13
Nemoku taip padaryt, labai gaila..
miley cyrus
2011-04-23 20:12:31
naaaaaaaa.labai ACIU man padejot.nes zinojau tik 3 budus .o dabar suzinojau ir ketvirta AČIU
austeja
2011-04-21 23:06:29
labai grazu irjuoginga o kaip ismokt taip grazei
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
kamile