Namai > Šventės > Velykų stalo puošimas (foto)
 

Velykų stalo puošimas (foto)


2009 04 06 | Autorius: Parengė Laura B., Bhg.com nuotr.
 

Velykų stalo puošimas (foto)

 

Šios 5 idėjos maloniai nustebins namiškius ir svečius, susirinkusius prie tavo padengto Velykų stalo. Pateikiame jas šiandien, kad ruoštis galėtum jau nuo dabar!
 
Laimės skrybėlė. Lukšte pradūrusi skylutę išleisk žalią kiaušinį, tuščiavidurį lukštą išplauk ir nudažyk (arba išmargink prieš išleisdama – viskas priklauso nuo marginimo būdo ir tavo pasirinktų dažų naudojimo įpatumų), o į vidų įkišk sulankstytą popierinę juostelę, ant kurios užrašyti palinkėjimai Velykų proga ar humoristinės pranašystės. Velykų rytą visi galėsite išsitraukti po savo laimės margutį.
 
Kiaušinių lizdelis. Į negilaus bet plataus dubens vidurį įstatomas mažesnis dubuo, pridėtas margučių. O aplinkui pripilama vandens ir primerkiama gėlių neilgais kotais. Jei margučiai viduryje tikrai margi, geriausia rinktis vienspalves gėles, o jei kiaušinius nudažysi viena spalva, puikiai tiks ir patys margiausi žiedai.
 
 
Kiaušinių vaza. Nudažytus putpelės kiaušinius sudėk į skaidraus stiklo vazą, pripilk į ją vandens ir pamerk pavasarinių gėlių puokštę. Idealu jei margučių spalvos derės su puokštėje vyraujančiomis spalvomis.
 
 
Vardinis kiaušinis. Jei kiekvienam svečiui specialiai pagaminsi po vieną tik jam skirtą margutį, galėsi jais pažymėti vietas prie stalo. Ant kiaušinio užrašytas vardas ne tik parodys, kur sėstis, bet ir taps miela staigmena: artimieji tikrai žinos, kad dažydama margučius galvojai apie juos.
 
 
Gėlių patalai. Dideli išsiskleidę žiedai – puikus patalas trapiems ir mažiems putpelių kiaušinukams. Papuošusi stalą tokiomis puokštėmis paversi Velykas ne tik linksma, bet ir stilinga švente.
 

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (191)
Viltė