Nėštumas > Gimdymas > Orgazmas gimdymo metu:...
 

Orgazmas gimdymo metu: įmanoma ir realu


2009 04 03 | Šaltinis: Pagal TheSun
 

Orgazmas gimdymo metu: įmanoma ir realu

 

Dūsavimas ir aimanos gimdymo metu paprastai siejami su skausmu ir išsekimu. Tačiau vis daugiau moterų tvirtina, jog tokią būseną sukelia ne skausmas, o gimdymo metu patiriamas orgazmas.
 
Amerikietė pribuvėja Debra Pascali-Bonaro, padedanti būsimoms mamoms jau 26 metus, prasitaria: „Tai, kaip mes sakome, gerai saugoma paslaptis“.
 
O kad įrodytų savo teisumą ji sukūrė dokumentinį filmą. Jame nufilmuoti tikri gimdymai, kur moterys gimdydamos aimanuoja ir dejuoja iš malonumo, o tuo metu jų partneriai jas glosto ir bučiuoja.
 
Šis dokumentinis filmas jau parodytas ir Didžiojoje Britanijoje. Debros Pascali-Bonaro teigimu, gimdymas – tai akimirkos, kuriomis reikia mėgautis, o ne jas iškęsti.
 
Juostoje nufilmuota 29 metų amerikietė Amber Hartnell, kuri savo sūnų gimdė tam skirtame baseinėlyje. Apie savo patirtį gimdant ji kalba taip: „Staiga orgazmas pradėjo kartotis vėl ir vėl, kai jis priartėdavo, aš imdavau muistytis, vienu metu ir juokiausi, ir verkiau“.
 
Ekspertai, paprašyti pakomentuoti filmą, teigia, jog gimdymo metu į moters organizmą ima išsiskirti daugiau hormono oksitocino. Dideli šio geros savijautos hormono kiekiai ir gimdymo takais keliaujantis bei galbūt tašką G stimuliuojantis kūdikis ir sukuria pojūčių kokteilį, kurį vainikuoja didysis O.
 
Britų natūralaus gimdymo ekspertė Sheila Kitzinger mano, kad gimdymo metu orgazmą patiria šimtai moterų. Tačiau ji įspėja, jog gimdymo procesas yra milžiniškas stresas, taigi tokiomis aplinkybėmis daugeliui moterų patirti orgazmą sunkoka. Didžiojo O nebuvimas dar tikrai nereiškia, kad gimdymas buvo nesklandus ar kad jam pasiruošta blogai.
 
Filmo „Orgasmic Birth“ epizodus galite pamatyti čia.

 


 
Taip pat skaitykite
Dažnai kalbame apie gimdymą ir tapimą mama, kuomet moterį užplūsta beribė emocijų jūra, tačiau daug rečiau susimąstome apie vyro...

Tikriausiai kiekvienai teko išklausyti vyrų abejones dėl „tikrųjų“ gimdymo skausmų bei teiginius, kad moterys...

Jei laukiatės pirmojo vaikelio, natūralu, kad gimdymas jums kelia nerimą ir baugina. Tačiau bijoti nėra ko. Baimės greičiausiai...

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sudaryta darbo grupė dėl gimdymų ne gydymo įstaigose, t.y. namuose, reglamentavimo baigė...

Rašyti komentarą

 
L.D.
2014-03-31 22:09:50
Kazkaip slykstu net isivaizduot, kad gimdai ir jauti orgazma- malonuma. Paprastai ji suteikia moters vyras,o cia vaikas... Ir dar raso, kad vyras glamoneja kol ji ten aimanuoja is malonumo gimdydama, tai jau gaunasi kaip aktas 3- yse! Pati vaikeli nesioju dar pilvuky, ir kai pagalvoju apie toki gimdyma, labai iskrypeliskai skamba tas orgazmas, fuj! Sutinku su lengvu gimdymu be skausmo, esant atsipalaidavus, bet, kad vaikas suteiktu orgazma... Iskrypimas tikras!
Fani
2012-08-08 19:20:58
Idomu,galkas rado orgazma stipriai susizeidus arba mirstant.Juk viskas imanoma.
bella
2012-08-08 18:04:06
Keistos jus. Gimdymas yra natūralu. Orgazmas irgi yra natūralu. Jūs bent video žiūrėjot? Ten kas nors ką nors plėšo? O kad apie 9 proc. moterų nejaučia skausmo gimdydamos - tai čia irgi nenormalu?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (191)
Roberta