Namai > Interjeras > Velykinės idėjos namų...
 

Velykinės idėjos namų dekorui (foto)


2009 04 02 | Autorius: Laura B., Bhg.com nuotr.
 

Velykinės idėjos namų dekorui (foto)

 

Šios lengvos 7 idėjos į tavo namus įpūs pavasariškų, Velykomis dvelkiančių vėjų. Pigu, paprasta, originalu ir gražu – kaip tik tai, ko reikia, kad savo namuose sukurtum šventės atmosferą! O galbūt pasigavusi gerą mintį ją vėliau panaudosi ir per kitas šventes? Viskas priklauso nuo tavo norų ir fantazijos!
 
Kiaušiniai rėmeliuose. Kodėl gi ne? Tokių velykinių dekoracijų lengvai pasigaminsi drauge su vaikais. Pradūrusi putpelių kiaušinio lukšte skylutę į indą išleisk kiaušinį, o tuščią išplautą lukštą atsargiai priklijuokite prie spalvoto kartono karštais klijais, o tada įdėkite į dailius rėmelius. Taip gali sukurti savos gamybos velykinį paveikslėlį ar net visą paveikslėlių kompoziciją.
 
 
Velykos po stiklu. Jei turi didelę lėkštę ir stiklinį gaubtą, skirtą maisto produktams, gali susikurti išties įstabią velykinę kompoziciją, kuri papuoštų ir pietų stalą, ir prieškambario lentyną. Ką dėti po stiklu? Margučių, atvirukų, žolės ar jos imitacijos, nedidelių velykinių suvenyrų, gėlių, pavasario spalvomis margintų juostelių... Kitaip tariant, visko, kas telpa ir gražiai atrodo. Jei neturi specialaus indo – irgi ne bėda. Gali panaudoti bet kokį visiškai skaidraus stiklo dubenį ar plačią ir ne itin aukštą vazą.
 
 
Senos bet naujos užuolaidos. Tiek vienspalves, tiek margas užuolaidas bent keletui dienų gali atnaujinti ryškiaspalvėmis juostelėmis. Tereikia nusipirkti keletą metrų spalvotų, prie interjero (ir, žinoma, užuolaidų) derančių juostelių, jas sukarpyti įvairaus ilgio atkarpėlėmis ir suspausti užuolaidų segtukais. Kambarys atgis akimirksniu!
 
 
Velykų veidrodėlis. Per veidrodį pertempk dailią spalvotą ploną gumytę – ir jis taps dailia velykinių sveikinimo atvirukų ekspozicija. Visai paprasta, bet netikėta ir tikrai gražu. Tau niekas nesiunčia velykinių sveikinimų? Nieko baisaus – turėsi progą pati nueiti į parduotuvę ir išsirinkti keletą tau labiausiai patinkančių atvirukų.
 
 
Gėlės ir kiaušiniai. Pamerkti gėles į vazą – nieko naujo. Užtai pamerkti gėles į dubenį su kiaušiniais (be abejo, ne tikrais, o tik išplautais tuščiaviduriais lukštais) – žavu ir netikėta.
 
 
Šventės vainikas. Džiugu, kad ir pas mus vis daugiau durų Kalėdų proga papuošiamos Advento vainikais. Tad galime žengti ir dar vieną žingsnį bei vainiku dekoruoti dar vieną šventę – Velykas. Velykų vainikui tiks karklo šakelės su kačiukais, kadagio šakelės, įvairūs lapeliai, gėlės ir, žinoma, dekoratyviniai margučiai.
 
 
Tulpės išsirita iš kiaušinių. Tikrai tikrai! Juk Velykos – taip pat stebuklų metas! O stebukladare, ar bent jau gerąja namų fėja, gali tapti tu pati: išleisk žalią kiaušinį pro lukšte pradurtą skylutę, lukštą švariai išplauk, įstatyk į kiaušiniui dėti skirtą indelį, pripilk vandens ir pamerk neilgą tulpę. Dengdama Velykų stalą gali tokią gėlę pastatyti prie kiekvieno svečio lėkštės.
 

 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
Simona
2009-04-06 22:49:08
welykos nustabi swente
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Poviliukas