Namai > Šventės > Nupinkim Lietuvai vainiką:...
 

Nupinkim Lietuvai vainiką: smagus darbelis mažiesiems (foto)


2009 02 15 | Autorius: Laura B.
 

 

Ar tikrai patriotinės šventės nedomina mažųjų? Anaiptol, jei tik mes, tėvai, mokėsime jiems parodyti, kaip smagiai galima joms ruoštis!
 
Siūlome jums kartu su savo atžalomis „nupinti“ spalvingą vainiką Lietuvai. Tegul namus bent keletui dienų džiugins šventiškos Lietuvos Trispalvės spalvos: geltona, žalia ir raudona.
 
1. Gaminant vainiką jums prireiks:
 
  • Geltonos, žalios ir raudonos spalvos kempinių;
 
  • Žirklių;
 
  • Tvirto siūlo;
 
  • Adatos.
 
 
2. Kempines sukarpykite pailgomis juostelėmis.
 
 
3. 4 vienodos spalvos juosteles sudėkite „snaigute“.
 
 
4. Siūlu kelis kartus perriškite „snaigutės“ centrą – gausite nedidelį kempinės bumbuliuką. Darbas eisis šiek tiek greičiau ir paprasčiau, jei užuot raišioję snaigutės centrą susiūsite, tačiau siūti mažiesiems dar tikriausiai nepavyks, juolab kad ir keturgubas kempinės juostelių sluoksnis prasiduria ne taip lengvai, kaip galbūt norėtųsi. Taigi dirbant kartu su vaikais smagiausia juosteles suraišioti – tada bus smagaus ir nesunkaus darbelio net ir patiems mažiausiems šeimos nariams.
 
 
5. Kai visi bumbuliukai bus paruošti, jie sujungiami perveriant adata ir siūlu. Beliko sujungti galus ir pakabinti vainikėlį garbingiausioje namų vietoje.

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
Baraniuka
2009-03-25 15:51:07
Labai grazi ideja ir lietuviskumo skatinimas. Daznas pamirstame, kad esame lietuvis. Tikrai reikia nuo mazens vaikui tai skiepyti. juk tai grazu ir patriotiska. saunu, kad kazkas dar apie tai susimasto.Aciu uz ideja.
bella
2009-02-17 08:43:18
is nieko - kazkas :) super
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Karolina