Namai > Šventės > Savaitgalio dirbtuvėlė:...
 

Savaitgalio dirbtuvėlė: Tinklas Valentino širdelėms (foto)


2009 02 06 | Autorius: Tekstas ir nuotraukos Lauros B.
 

 

Iki Valentino dienos liko savaitė. Per ją dar tikrai suspėsite kartu su savo mažaisiais pasigaminti daugybę gražių smulkmenų namams. Šį kartą siūlome pasigaminti originalią dekoraciją – paveikslėlį-tinklą su širdutėmis.
 
 
1. Jums reikės: storo spalvoto popieriaus rėmeliui, 4 medinių iešmelių, blizgaus siūlo arba dekoratyvinės vielutės, žirklių ir dailaus kelių spalvų popieriaus širdelėms (pavyzdyje pateiktą darbelį gaminant buvo panaudotas senas blizgantis dovanų maišelis ir pakelis nuo šokolado).
 
 
2. Spalvoto kartono lapo viduryje iškerpame stačiakampį, kad gautųsi rėmelis.
 
 
3. Rėmelio šonuose praduriame skylutes.
 
 
4. Per skylutes perkišami iešmeliai – taip sutvirtinamas ir papuošiamas kartoninis rėmelis. Pirmame paveikslėlyje matote gerąją, antrame – išvirkščiąją rėmelio pusę.
 
 
5. Perneriant siūlą arba ploną dekoratyvinę vielutę per priešinguose kraštuose esančius medinius iešmelius pradedamas raizgyti tinklas: siūlo arba vielutės galas pririšamas prie viršutinio iešmelio krašto, leidžiamas žemyn, apsukamas apatinis iešmelis, siūlas vėl kyla aukštyn, apvyniojamas viršutinis iešmelis, vėl žemyn, aukštyn – kartoti, kol gausite norimo tankumo tinklo gijas.
 
 
6. Raizgant tinklą per siūlą arba vielutę perveriamos širdelės.
 
 
Širdelės perveriamos raizgant tinklą kryptimi viršus-apačia. Vėliau analogiškai tinklas raizgomas tarp šoninių iešmelių, kad viduje gautųsi kvadratėliai, tačiau šiame etape širdelių jau nebeverkite.
 
7. Paskutinis štrichas – sustumdote širdeles taip, kad jos gražiai matytųsi, ir galite kabinti savo paveikslėlį ant sienos ar veidrodžio.
 

 


Gairės:  Iki Valentino
 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
bella
2009-02-10 10:03:02
kažkam pavydas bambą graužia :)
cass
2009-02-10 09:38:45
kaip negražu
bella
2009-02-09 15:10:45
labai gera idėja :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
kamilyte