Namai > Interjeras > Virtualaus namo konkurse ir...
 

Virtualaus namo konkurse ir Lietuvos interjero dizaineriai


2009 02 06 | Šaltinis: Soul of Home informacija
 

Šiandien atveria duris virtualus „Soul of Home“ (angl. „Namų dvasia“) namas, kuris buvo įrengtas per 2009-ųjų sausį. Namą galite apžiūrėti internete www.soulofhome.net .

Praėjusių metų gruodį nuotolinė parduotuvė „Hobby Hall“ organizavo konkursą Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos interjero dizaineriams. Šio projekto metu kiekvienam iš konkurso būdu pasirinktų 16 -os dizainerių buvo skirta užduotis dekoruoti vieną virtualaus namo kambarį. Virtualiame name, kuris prieinamas kiekvienam interneto vartotojui, galima pamatyti interjero dizainerių konkursinius darbus ir balsuoti už geriausią kiekvieno kambario versiją. Nugalėtojų bus 4 – po vieną iš kiekvienos šalies.

Dizaineris-nugalėtojas vėliau siūlys puslapio lankytojams, kaip pakeisti jų namų interjerą, ir teiks kitus naudingus patarimus. Ši paslauga bus siūloma naujajame „Hobby Hall“ interneto puslapyje, kuris pradės veikti kovo mėnesį.
„Dekoravimas nebūtinai turi būti brangus, kad atrodytų kūrybingai. Norime padėti žmonėms sukurti visiškai kitokius namus, įnešdami nors ir mažų pokyčių. „Soul of Home“ namas ir jam skirtas internetinis tinklalapis bus nemokamas idėjų bankas ir siūlys diskusijų forumus žmonėms, besidomintiems namų interjeru“, − sako nuotolinės parduotuvės vadovė Lietuvai ir Latvijai Marina Mikelsone.

Ką tik pradėjęs veikti virtualus namas taip pat pasiūlys įdomią galimybę palyginti lietuvišką, suomišką, estišką ir latvišką skonį. Be to, balsuojant bus galima laimėti pasirinkto dizainerio interjero projektą ir „Hobby Hall“ interjero prekių už 3500 litų.

„Soul of home“ konkurse dalyvauja šie Lietuvos interjero dizaineriai:


AGNĖ JACUNSKAITĖ
„Domiuosi architektūros istorija, statybų technologijomis, interjerinių sprendimų naujovėmis. Pomėgiai, laisvalaikis: parodos, teatras, kulinariniai eksperimentai, fotografija, kelionės, sportas (dviračiai ir snieglentės). Mano interjeras yra dialogas. Dialogas su erdve, šviesa, spalva. Individualus, preciziškas ir šiek tiek aikštingas. Kiekvienas kūrybinis procesas – nedidelis eksperimentas. Tikslas – sukurti modernią harmoniją, naudojant erdvės, šviesos ir medžiagos kompozicijas“.

 


NIJOLĖ ADOMAITIENĖ

„Gyvename ne vien savo miegamuosiuose bei virtuvėse, bet ir savo mintyse bei neapibrėžiamoje sąmonės būties erdvėje. Daugeliui žmonių ypatingoji namų prasmė slypi kur kas giliau. Namai – tai gyvenimo širdis, tai vieta, kur jaučiamės laisvai, kur derame, kur galime kurti aplinką, atspindinčią mūsų skonį ir pomėgius. Kurdama interjerą visada pradedu nuo žmogaus, kuriam jis bus skirtas, esybės. Siekiu, kad sukurta aplinka atitiktų asmenybę, paryškintų jos gražiąsias ir stipriąsias puses“.GEORGIJ GREBEN
„Norėčiau būti dizaineris iš didžiosios raidės. Man specialybė yra pomėgis: skaitau, domiuosi grafika, netgi kvapais. Savo namams nekeliu didelių reikalavimų – juose turi būti gera lova, kad išsimiegočiau, ir kavos aparatas. Interjeras turi būti skirtas žmogui, todėl net nenoriu rodyti užsakovams darbų, kad neprimesčiau savo stiliaus. Didžiausias hobi – rašytis savo mintis. Būtų labai puiku kada nors išleisti savo knygą...“


 

 RŪTA RAUBIENĖ
„Su interjero dizainu susidūriau kaip ir dauguma Lietuvos šeimų – kai kūrėme savo Namus. Kūrybos procesas buvo malonus ir įdomus, rezultatas nenuvylė. Kartu supratau, kad jaunystėje baigusi inžinerinius mokslus, dabar noriu lavinti savo „meniškąją“, kūrybingąją pusę. Taip prieš beveik trejus metus atsidūriau Vilniaus Dizaino Kolegijoje, neakivaizdinėse interjero dizaino studijose. Taigi šis pomėgis nejučia tapo rimta ir svarbia gyvenimo dalimi...”Visus „portfolio“ ir dizainerių sukurtus kambarius galima pamatyti bei balsuoti: www.soulofhome.net


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
Vytautas