Namai > Interjeras > Valentino dienos...
 

Valentino dienos interjeras: papuošk namus lengvai ir greitai


2014 02 13 | Autorius: Laura M., Jupiterimages nuotr.
 

Ar beliks laiko meilei, jei iki Valentino dienos lakstysi po parduotuves ir kursi originaliausias kompozicijas šiai Meilės šventei?

 

O ar jausi šventinę nuotaiką, jei tavo namuose artėjant Valentinui nepasikeis nė mažiausia smulkmenėlė?

 

Siūlome aukso viduriuko vertą išeitį: sukurk Valentino dienos nuotaiką savo namuose greitai ir nebrangiai!1.    Papuošk langus.

Paprasčiausias variantas – lengvai prilimpančios žėlė pavidalo širdelės, kurių gali nusipirkti įvairių smulkmenų parduotuvėse vos už kelis litus. Ne prasčiau papuoši ir piešiniams ant stiklo skirtais nuplaunamais dažais nupiešusi keletą širdelių. Taip pat papuošti gali ir veidrodžius.

•    Svarbu!

Nepersistenk. Nepamiršk, kad langas – šviesos šaltinis, o veidrodžio funkcija – rodyti atvaizdą. Jei dekoruosi šiuos paviršius praradusi saiką, namai taps tamsesni, o kaskart pažvelgusi į veidrodį susierzinsi regėdama siurrealistiškai išmozotą savo atvaizdą.2.    Raudonieji žibintai.

Raudonųjų žibintų kvartalas – bene seksualiausias gatvės pavadinimas, kuris iškart asocijuojasi su kūniška meile ir aistra. Papuošk žibintais ir savo namus, tegul ir ne raudonais – prieš Valentino dieną puikiai nuteiks paprasta lempučių girlianda apvedžiotas langas ar durys.

•    Svarbu!

Bijai, kad tavo lempučių girlianda atrodys pernelyg kalėdiškai? Apsuk jos pagrindinį laidą raudona juostele, arba, jei lemputės ne itin smulkios, prie kiekvienos jų parišk po raudoną kaspinėlį.3.    Žvakių romantika.

Valentino nuotaikai sukurti  ypač tinka žvakės. O kad jas deginant nosies nekutentų sintetiniai kvapai bei visuose kambariuose būtų išlaikytas vienodas stilius, rinkis paprastas bekvapes žvakutes-tabletes.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
deimante
2010-02-02 18:15:13
noriu pmatyti pagnimus
monika
2010-01-30 22:19:06
Viskas apie valentino diena: Valentino dienos sveikinimai, naujienos, zaidimai, akcijos-atrakcijos! http://www.diena.lt/naujienos/valentino-diena
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Aironas