Namai > Šventės > Savaitgalio dirbtuvėlė:...
 

Savaitgalio dirbtuvėlė: Valentino dienos širdelė iš rožių žiedlapių...


2009 01 30 | Autorius: tekstas ir nuotraukos Lauros Barzdaitienės
 

 

...kurią gaminant nenukentėjo nė viena rožė. Ši įspūdinga Valentino dienos širdelė padovanos jums jaukią šeimynišką kūrybos valandėlę kol ją gaminsite, o vėliau džiugins akį ir sukurs smagią šventišką nuotaiką iki pat Meilės dienos!
 
Norite ją pasigaminti? Tai visai nesunku. O, svarbiausia, prie šio darbelio vienu metu gali darbuotis net 3-4 šeimos nariai.
 
Jums prireiks:
 
 • Raudonos ir baltos spalvos krepinio popieriaus;
 • A4 formato kartono lapo;
 • Bet kokio A4 formato lapo trafaretui išsikirpti;
 • Žirklių, pieštuko (spalva visai nesvarbu), klijų;
 • Spalvoto kartono paveikslėlio pagrindui.
 
 
 
 1. Žingsnis. Ant trafaretui skirto lapo nusipiešiate širdutę ir ją iškerpate. Gautą trafaretą uždedate ant kartono, apibrėžiate pieštuku.
 
 
 
 1. Žingsnis. Iškerpate kartoninę širdutę.
 
 
 
 1. Žingsnis. Kartoninės širdutės viduje nupiešiate mažesnę širdutę.
 
 
 
 1. Žingsnis. Ir raudoną, ir baltą krepinį popierių sukarpote nedideliais kvadratėliais (maždaug 7x7 cm, nors visiškai nieko baisaus, jei kvadratėliai bus nevienodi, nelygiais kraštais). Mums gaminant širdutę prireikė apie 40 kiekvienos spalvos kvadratėlių.
 
 
 
 1. Žingsnis. Pradedate nuo širdutės vidurio, kuris užpildomas baltomis „rožėmis“. Paimate baltą kvadratėlį, pasidedate prieš save, jo viduriuką prispaudžiate nepadrožtu pieštuko galu, o kraštus sukeliate į viršų. Ties pagrindu „rožę“ suspaudžiate, truputėlį pasukate apie pieštuką. Neištraukus pieštuko „rožės“ pagrindas patepamas klijais ir įklijuojamas į reikiamą vietą ant kartoninio pagrindo. Tada pieštuką galima ištraukti, imamas kitas kvadratėlis ir formuojama kita „rožė“.
 
 
 1. Žingsnis. Baigus klijuoti baltą viduriuką pradedami klijuoti kraštai iš raudono popieriaus „rožių“.
 
 
 1. Žingsnis. Apklijavus visą širdelę ji priklijuojama prie spalvoto kartono – paveikslėlio pagrindo. Širdelę, kad geriau prisiklijuotų, paspauskite bukais pieštukų galais.
 
 
 1. Žingsnis. Baigtą reljefinį paveikslėlį galite kabinti ant sienos. Jūs šauniai pasidarbavote!

 

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
nesvarbu
2009-02-28 17:13:29
noreciau jog butu daugiau aprasymo kaip pasigaminti:(
bublles
2009-02-02 17:56:59
super!
Ieva
2009-01-31 16:10:05
Gerai būtų daugiau pavyzdziu kaip pasigaminti visokiu darbeliu. Kai turiu laiko labai megstu su vaikais ka nors grazaus pagaminti.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Auguste