Vaikai > Ugdymas > Konkursas “Kurkime...
 

Konkursas “Kurkime kitaip: netradicinis dailės priemonių pritaikymas” tęsiamas!


2009 01 27 | Šaltinis: Gudragalvis, Gamma nuotr.
 

Dailės mokytojas metodininkas Aleksandr Novak kartu su Mažeikių “Pavasario” vidurinės mokyklos, Mažeikių muziejaus bei šio konkurso organizatoriaus ir pagrindinio rėmėjo įmonės “Gudragalvis” kolektyvai skelbia konkurso pratęsimą.
 
Šis sprendimas priimtas norint įdomesniu kūrybiniu procesu sudominti kuo daugiau šalies moksleivių ir pedagogų. Daugelis mus pasiekusių darbų buvo atsiųsti tik foto vaizdais internetu. Iš tokiu būdu gautų vaizdų, dažnai ne itin kokybiškų, labai sunku buvo vertinti bei išrinkti geriausius. Todėl prašome visų – ir jau siuntusių bei dar tik dalyvausiančių - atsiųsti darbų originalus bei aiškiai nurodyti ugdymo įstaigos pavadinimą, autoriaus vardą, pavardę, amžių, kontaktinį el. pašto adresą, telefoną.
 
Prie šio konkurso organizatorių prisijungus Mažeikių muziejininkams, pranešame tolesnę konkurso eigą:
1. darbų lauksime iki 2009 02 27 adresu UAB “Gudragalvis”, Respublikos 20, LT-89224 Mažeikiai;
2. darbus eksponuosime 2009 04 08 – 2009 04 24 Mažeikių muziejuje;
3. parodos atidarymo metu 2009 04 08 vertinimo komisija išrinks konkurso nugalėtojus;
4. į baigiamąjį renginį pakviesime 2009 04 24.
 
Šio kūrybinio projekto baigiamojo renginio metu apdovanosime tris pagrindinius nugalėtojus, įteiksime papildomus “simpatijų” prizus, dalinsimės metodine patirtimi, eksponuosime naujas priemones kūrybai bei pristatysime knygą “Kurkime kitaip”, kurios autorius ir sudarytojas yra konkurso kūrybinis iniciatorius Aleksandr Novak . Knygoje savo kūrinius išvys ir šio konkurso įdomiausių darbų autoriai.
 
Į renginį kviesime visus dalyvavusius konkurse. Jaunimui pasiūlysime dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kurioms savo veiklos simbolius kaip tūrines formas kūrybai pateiks suprantančios meno galią Mažeikių miesto įmonės.
 
Konkurso sąlygos
 
Siūlomos temos:
·         mozaika - skulptūra,
·         skulptūra – menas – aplinka,
·         tapyba ant neįprastų medžiagų neįprastomis priemonėmis,
·         medžiagos formavimui: reljefai – spindesys.
 
Rekomenduojamos medžiagos:
·         įvairūs mozaikos variantai,
·         faktūrinis popierius, kartonas, veltinis,
·         natūralios medžiagos: šiaudų pluoštas, drobė,
·         folija.
 
Dalyviai: Ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinių ir 1-12 klasių moksleivių individualūs ir grupėje kurti darbai. Darbus pateikti su panaudotų medžiagų sąrašu, trumpu autoriaus ir darbo vadovo prisistatymu. Būtina pateikti darbų originalus, kad komisija tinkamai galėtų įvertinti darbų kokybę, pasirūpinti transportuojamo kūrinio saugumu, pageidautina pateikti keletą darbo eigos foto.
 
Komisija: Autoritetinga dailės mokytojų komisija, kurios pirmininkas dailės mokytojas metodininkas, dailininkas Aleksandr Novak.
 
Prizai: Nugalėtojams bus įteikiami pagrindiniai prizai – 200 Lt vertės kuponai “Gudragalvio” priemonėms įsigyti.
 

Sėkmės!


 
Taip pat skaitykite
Vaikai tėvams dažnai užduoda begalę klausimų. Pasak fizikos mokytojos Rigondos Skorulskienės, šiandien jau nesvarbu, jei tėvai...

Mūsų pasaulis yra kupinas įdomubių, kurios žavi tiek mus, tiek ir mūsų mažylius. Parinkome šiek tiek įdomių, nesudėtingų faktų,...

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykdyta mokytojų apklausa atskleidė, kad 82 procentai jų socialinį tinklą „Facebook“ per savaitę...

Jungtinėse Amerikos Valstijose „Pearson“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 15-19 metų šios šalies moksleiviai,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Selina