Sveikata > Ligų prevencija > Mitų griovėjai – už...
 

Mitų griovėjai – už gyvybę, už sąmoningumą


2009 01 16 | Šaltinis: K. Mockutė-Stankevičienė
 

 

Tai tik kontraceptikai
 
Teko lankytis pas ginekologę ir vos 13-os metų sulaukti „naudingų“ patarimų. Ką specialistė pirmiausia rekomendavo – tai odai, hormonų pusiausvyrai ir prevencinei kontracepcijai (apie sąmoningą dvasingą mylėjimąsi 13 metų tikrai išmintingam žmogui, nesulaukus 18-20 metų tikrai dar neverta galvoti) pasiūlė panacėją – kontraceptikus. Ir tai daktarė, specialistė darė natūraliai, kaip įprastą kasdieninę procedūrą, su šypsena. Mano rankose nemokamai pirmoji kontraceptikų dėžutė, viskas labai paprasta – paskaitysi instrukciją, mėnesiui dėžutės užteks, kitą dėžutę nusipirksi jau pati. Ir jeigu tikėti mano mama, kuri rekomendavo šią ginekologę, kaip puikią specialistę, tai turėčiau viskuo patikėti, tačiau ar tikrai verta ir ar kontraceptikai taip jau nekalta. Tos dėžutės taip ir nesiryžau gerti, nes:
  • Iš nevisiškai pilno išmanymo, kaip būtent man šios stebuklingos piliulės tinka, o gal man netinka milijonui moterų išrašytas receptas ir instrukcija.
  • Iš nuojautos, kuri sakė – nieko čia gero, netikėk šitais saldžiais plepalais.
  • Niekada nepropagavau vaistų – tai kraštutinė priemonė, juolab kai išbandyta daugybė kitų būdų: ne vienas liaudies medicinos metodas, homeopatija ir pan.
  • Laikrodis, kuris kasdien pypsėtų dėl piliulės ir kur bebūtum turi kuo greičiau ją ryti – kažkia paranoja. O jeigu pamiršti, ar laikrodis nusėda, tuomet viskas susimakaluoja, susigadina ir vėl reikia kažkaip kitaip gert. Jei mylėjais per tą laiką vienaip, jei nesimylėjai kitaip... Vargas.
     

 

Ir vis dėl to, ar nuojauta pasiteisino? Taip. Besišypsančios tetos, merginos ir moterys nuo kontraceptikų dėžučių, ginekologės ir kiti „specialistai“, susikraunantys didžiulį pelną, kurie sako gerkit kuo daugiau vaistų, net jeigu ir nieko neskauda – gerkit juos, nes taip bus geriau – tai melas ir saldi apgaulė. Geriau gal ir bus, bet klausimas ar tikrai Jums?

Ką sukelia hormoninės priemonės organizme? Kontraceptikai sudaro kūnui ir gal net pasąmonei būseną, kad organizmas visą laiką nėščias ir taip jį apgauna. Kodėl skauda krūtinę, auga svoris, nuotaikų kaita – kodėl? – tai nekaltoji piliulė. Taigi ne tokia ji jau nekalta.
Turėkite moterys sąžinės prieš Jūsų šeimoje būsimus kūdikius ir jeigu vartojate ar vartotojote kontraceptikus – daug melskitės ir atsiprašykit Viešpaties ir savo būsimų kūdikių tai, kad taip drąsiai ir neatsakingai kuriate cheminę aplinką organizme vietoj buvusios galimos natūralios. Ar norėtumėte būti gimusi, augusi hormoninių vaistų buteliuke, kvėpuoti tom dulkėm ir jose išaugti sveika? Ar tikėkite sveikumu chemijoje? Ar tikite sveikumu chemijoje?
 
 
Epidūrinės nejautros nekaltumas
 
Epidūrinė nejautra – taip pat nekalta. Moterys, gimdykite be skausmo, naudokite šių laikų technologijomis ir priemonėmis, o jeigu tingite gimdyti – susiplanuokite cezario pjūvį.
Teko kavinėje kalbėtis su viena mama, kurios užklausus, ar gimdėte savo mergaitę (kuriai jau 4 metukai, o kalba kaip trijų mėnesių kūdikis) natūraliai – mama nemirktelėjusi atsako man „Taip - cezaris. Natūraliai planuotas cezaris“.
„Cezaris“ - tai nėra natūralus gimdymas. Tai intervencija. Jo paskirtis yra tik ekstra atveju išgelbėti vaiko arba moters gyvybę.
Pasimokykit patys iš šios istorijos. Nuo mūsų sąmoningumo priklauso mūsų mintys, žodžiai, veiksmai ir rezultatai.
Ar Jūs tikit, kad limonadas ryškiai oranžinės spalvo su penkias E priedais yra natūralius ir naudingus sveikatai, nes ten dar įdėta C vitamino?
 
 
 
Ultragarso tyrimai – tai poveikis vaisiui
 
Ar žinote, kad apsigimimų skaičius pasaulyje ženkliai išaugo tada, kai buvo išrastas (atrodo nušvietęs ir pradžiuginęs visuomenę, suteikęs daugiau galimybių) ultragarso aparatas. Nėščiosios juo naudojosi ir naudojasi su džiaugsmu, vedinos smalsumo ir netgi tiek, kiek užsigeidžia – visiškai nebūtinaisias medicininiais tikslais, o dėl to, kad norisi smalsauti.
Anot Jono Markūno (knygos „Gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti“ autorius) ultragarso geriau nenaudoti, nes tai yra didelio dažnio ir ilgio bangos, kurios kenkia vaisiui ir ženkliai didina apasigimimo tikimybę.
 
 
Mes padėjome daugeliui šeimų pagaliau susilaukti išsvajoto kūdikėlio
 
Ar mes pradėsime gyventi pagal visatos dėsnius, o ne prieš juos? Ar pagalvojate, kas yra kūdikis ir kodėl jis pas vienus ateina, o pas kitus – ne?
Kūdikis, tai –
  • Dovana, bet ne Jums, o pasauliui: kūdikis ateina, ne pas Jus, o per Jus;
  • Tai mokytojas, pamoka: vaikas į šeimą ateina kaip mokytojas – mokyti tėvų ir parodyti Jums Jūsų klaidas nesidrovėdamas pirštu. Pasiruoškite pripažinti savo klaidas;
  • Tai Dievo valia, jo pasirinkimas.
  • Dirbtinis apvaisinimas – tai nenatūralus apvaisinimas. Tai situacijos išprievartavimas, tai vėl savęs ir visatos apgaulė. Jei Jums neduoda vaiko, reiškia Jums duoti vaiko nereikia arba negalima – susitaikykit su tuo.

 

Komentuokite! Įdomiausių atsiliepimų autoriai bus apdovanoti.

Vaikučių ugymo centras
Telefonas: 8~678 68027
El. paštas: vaikuciu@gmail.com

 

  

 

 

 


 
Taip pat skaitykite
Gripas – tai kvėpavimo takų infekcija, kurią sukelia gripo virusas. Jo sezonas tęsiasi nuo lapkričio iki kovo. Vaikai serga gripu 2-3...

Žmonės ilgą laiką stengėsi atrasti būdą, kaip efektyviai, pigiai ir greitai apsisaugoti patiems ir apsaugoti savo vaikus nuo baisiausių...

Tai patys elementariausi sveikos gyvensenos būdai, kurie saugos jūsų dantukus. Tai leis išsaugoti ne tik sveikus dantis, bet ir visą...

Visi žinome, kad šių laikų maisto produktai, perėję apdorojimo, perdirbimo, genetinių mutacijų ir cheminių trąšų atakų...

Rašyti komentarą

 
mia
2009-03-14 17:47:28
ir dar panos jeigu nepastojate ilgiau kaip metus butinai kreipiktes pas specialistus. nedelskite,o jeigu kada gyvenime ir prisiverstu daryti dirbtini apvaisinima tai ir rizikuokite ,o nesedekite rankas sudejus. SEKMES
mia
2009-03-14 17:40:48
Nu zinot jau tu pasivadinus mam sneki tokias pievas ,kad net pikta pasidare ,tai jeigu nepastoji tai reiskia taip turi buti ,ir tu nieko del to neturi daryti o sedeti ir melstis ,kokia tu savanaudiska kvaile. Juk nesi to patyrus ir nezinai kaip skauda matyti aplinkui visus laimingus su vaikais o tave dievas apleidzia ir pamirsta, lengva kalbeti ,bet kol tu to nepatyrei nereikia kaltinti tu zmoniu kuriems nepasiseke taip kaip tau...
Laurencija
2009-01-22 09:34:51
(per ilgą komentarą atspausdinau, dalį nukando, taigi tęsiu) ...gyvenimo. Ir apskritai šiuo atžvilgiu, sakyčiau, bet kokios agitacijos į vieną ar į kitą pusę apskritai yra absurdiškos. Sveikiausia - kai yra pasirinkimo laisvė :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Poviliukas