Namai > Šventės > Kalėdų šventė Holivude
 

Kalėdų šventė Holivude


2008 12 24 | Autorius: Laura B.,
 

 

Dovanos, šventės ir linksmybės – Holivudo vaikų kasdienybė. O kaip atrodo jų tikroji šventė, ar laukiama Kalėdų paslaptis?
 
 
Tradicinės Reese Witherspoon Kalėdos
 
Aktorė Reese Witherspoon yra prisipažinusi, kad ją žavi tradicinės Kalėdos. Būdama dviejų vaikų (devynmetės Avos ir penkiamečio Deacono) mama ji jau įsitikino, jog svarbiausia Kalėdų dalis – dovanų išpakavimas. O pati Reese per Kalėdas labiausiai džiaugiasi galimybe pasisukioti virtuvėje, pagaminti įmantresnių patiekalų. Vaikai žaidžia su dovanėlėmis, o mylinti ir rūpestinga mama gamina šventinius pietus – argi gali būti kas jaukiau?
 
Tiesa, vargu ar aktorės dukra per šias Kalėdas galės džiaugtis savo dovana tiesiog po eglute, mat savo laiške Kalėdų Seneliui ji užsiprašė... žirgo! Tik štai jos mama iki paskutinės minutės buvo neapsisprendusi, ar pritarti tokiam dukros pasirinkimui.
 
Reese sakosi nelepinanti vaikų dovanomis: „Šiuo atžvilgiu esu šiek tiek griežta. Manau, vaikams geriausia, kai jie turi vos keletą daiktų, su kuriais iš tikrųjų žaidžia. Stengiuosi išvengti kalno nereikalingų žaislų. Vaikai jais nesižavi. Užtai kai turi tik keletą, jie iš tikrųjų vertina savo žaislus“.
 
Beje, abu aktorės vaikai vis dar tiki Kalėdų Seneliu.
 
 
Ko gi nori Suri Cruise?
 
Stilingiausiu Holivudo vaiku pripažinta mažoji Suri Cruise jau seniai garsėja kaip brangiausiomis ir prabangiausiomis dovanomis lepinama mažylė. Vos pradėjusi vaikščioti Kalėdoms ji gavo dovanų specialiai jai sukurtus dizainerio Christiano Louboutino batelius. Ko gi ji prašo šiemet iš Kalėdų Senelio maišo?
 
Pasirodo, atėjo paprastų dovanų era. Kaip prasitarė garsusis jos tėvelis, aktorius Tomas Cruise, Suri šiuo metu žavisi spalvinimu, lėlėmis, minkštais žaisliukais. Tad veikiausiai Kalėdų Senelio maiše ir ras šių mėgstamų dovanų.
 
 
Coco Riley barbių pasaulis
 
Serialo „Sensacija“ žvaigždės Courteney Cox-Arquette dukra Coco Riley (4,5 m.) iki šiol gyvena rožiniame barbių pasaulyje. Jos tėtis, aktorius Davidas Arquette jai kiekviena proga, o dažnai ir visai be progos, dovanoja barbes. Mergytė jų turi daugybę, visas saugo.
 
Vienoje televizijos laidoje Courteney Cox prasitarė, jog pernai Kalėdoms dukrai dovanojo išsvajotą barbių namą. „Jis milžiniškas, jis rožinis, jis bjaurus“, - pareiškė aktorė nuomonę apie žaislą. Tačiau ko tik nepadarysi, jei dukrelė to nori. Veikiausiai ką nors iš barbinio pasaulio ji ras ir po šių metų Kalėdų eglute, kurią puošė kartu su savo krikšto mama Jennifer Aniston.
 
 
Kalėdų geografija pagal Jolie-Pittų šeimynėlę
 
Angelina Jolie mano, kad būtent per Kalėdas akivaizdžiai pasijunta, kaip nuostabu būti tėvais. Šeima tradiciškai Kalėdas švenčia vieno kurio nors iš savo 3 įvaikintų mažylių gimtinėje.
 
Beje, Bradas Pittas prasitarė, jog Kalėdų proga šeima nė nemano leisti beprotiškų sumų savo gausioms – net šešioms! – atžaloms. Jie neleidžia vaikams žiūrėti per televiziją rodomų animacinių filmų, kurių pertraukėlės perkrautos brangių žaislų reklama, tad mažieji nė nemano pageidauti ypatingai brangių žaislų.
 
Beje, nors šeima perka nebrangias dovanas, jų po eglute būna visas kalnas. Mat mažieji ten randa ne tik Kalėdų Senelio paliktas dovanas, bet ir po dovanėlę nuo kiekvieno šeimos nario. Taigi džiaugsmo ir susižavėjimo šūksnių netrūksta visą Kalėdų rytą.
 
 
Kate Winslet Kalėdų pedagogika
 
Kate Winslet džiaugiasi iki šiol galėdama Kalėdų Senelį panaudoti kaip auklėjamąją priemonę. Tiek aštuonmetei dukrai Mia Honey, tiek penkerių sulaukusiam sūnui Joe Alfie ji nepamiršta priminti: Kalėdų Senelis viską mato!
 
 
Tori Spelling Kalėdų šalis
 
Aktorė Tori Spelling papasakojo, jog per šias Kalėdas jie kartu su vyru, Deanu McDermottu savo namus pavertė McDermott Stebuklų šalimi. Jie papuošė vieną didelę visos šeimos eglę ir 2 mažas eglutes savo vaikams, vaikišku stiliumi. Taigi jų beveik 2 metų sūnus Aaronas ir 6 mėnesių dukra Stella Doreen jau turi po savo eglutę. Tori kone kasdien kepa kvapnius sausainukus, visus namus nukabinėjo Kalėdų kojinėmis ir... be abejo, nekantraudama laukia vaikus būtinai aplankysiančio Kalėdų Senelio.
 
Nors mažoji Stella dar nesuvokia, koks nepaprastas stebuklas vyksta po eglute, jos jau laukia įspūdingos dovanos – mokomasis grindų žaidimas kūdikiams ir keletas dailučių suknelių.
 

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Sonata