Vaikai > Vaiko priežiūra > „Išsipildymo akcijos...
 

„Išsipildymo akcijos 2008“ metu žmonės paaukojo daugiau nei 2 milijonus litų!


2008 12 23 | Šaltinis: TV3
 

 

Ant Kauno „Akropolio“ ledo visus Lietuvos atlikėjus ir žiūrovus draugėn subūrė stebuklinga TV3 ir SEB organizuojamos „Išsipildymo akcijos 2008“ finalo pasaka! Nomeda Marčėnaitė, Marijonas Mikutavičius, Aistė Paškevičiūtė, Jurgita Jurkutė ir Viktorija Perminaitė į neįprastą ledo sceną sukvietė būrį dainininkų, čiuožėjų ir linksmų pasakų personažų.
 
 
Per ypatingą žiemos šventę su tviskančiais ledo šokiais ir užburiančiomis dainomis TV3 žiūrovai vaikų globos namuose augantiems vaikams ir ypatinų 12 istorijų herojams padovanojo daugiau nei 1,5 milijono litų! Preliminariais duomenimis, visos akcijos metu geros valios žmonės trumpaisiais telefono numeriais skambindami ar rašydami SMS žinutes paaukojo daugiau nei 2 106 551 litus. „Išsipildymo akcijos 2008“ organizatoriai vėliau paskelbs tikslesnę aukų sumą, kuomet bus apmokėtos mobiliųjų telefonų abonementų gruodžio mėnesio sąskaitos, suskaičiuoti pinigai už „Maximoje“ įsigytas žalios spalvos akcijos paramos apyrankes ir į labdaros fondo sąskaitą pervestas lėšas.
 
 
„Gerumo šventė baigėsi, bet tegul niekada nesibaigia noras dalintis gerumu. Snaigės ištirpsta, bet tegul niekada netirpsta noras padėti silpnesniems. Kalėdos praeina, bet tegul niekada nepraeina tikėjimas šviesia Kalėdų dvasia. Dėkojame visiems supratusiems, užjautusiems ir dalinantiems gerumą“, – gražiausiais padėkos žodžiais vedėjai užbaigė finalinį „Išsipildymo akcijos 2008“ koncertą.
 
 
Jaukų sekmadienio vakarą šiltas dainas ir gražiausius palinkėjimus vaikams dovanojo Iš Stiklo, „69 danguje“, Rytis Cicinas, Andrius Rimiškis, Inga Valinskienė, „Mokinukės“, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Airis, „Širdelės“, Violeta ir Vilius Tarasovai, Haroldas, Vladas Kovaliovas ir Vaida Genytė, Berneen, Vika, Aistė ir Jurgita, „Delfinai“, „Pikaso“, Paulius, Goda ir Lukas, „Kastaneda“, „Yva“, Alanas Chošnau, Taja, Natalija ir Deivydas Zvonkai, „Šokoledas“, Lina Joy, Vaidas Baumila, Jūratė Miliauskaitė, Justas, Milano, pochoras „Saulės vaikai“, Eglė Jurgaitytė.
 
 
Visą dieną iš studijos Vilniuje TV3 žiūrovams „Išsipildymo akcijos 2008“ likimo nuskriaustų vaikų istorijas, šventinį karavaną, svečius ir dainas pristatė Aušra Kilkuvienė, Renata Šakalytė ir Vitalijus Cololo.
 
 
„Išsipildymo akcijos 2008“ organizatoriai, remėjai ir draugai dėkoja už Jūsų visų gerumą ir linki šiltų bei gražių švenčių!

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Mantvydas