Vaikai > Vaiko priežiūra > „Išsipildymo akcijos...
 

„Išsipildymo akcijos 2008“ meno kūriniai laukia savo šeimininkų


2008 12 06 | Šaltinis: TV3 informacija
 

Aštuoni profesionalūs menininkai kartu su vaikų globos namų auklėtiniais jau baigė savo darbelius skirtus išparduoti aukcione. Nuo gruodžio 5 dienos šilčiausi vaikučių darbai atlikti kartu su „Išsipildymo akcijoje 2008“ dalyvaujančiais menininkais ieškos šeimininko, kuris priimtų jų įdėtą širdį, kūrybą ir pastangas.
 
Keramikės Nomedos Marčėnaitės, grafiko Tado Gindrėno, tautodailininkės Laimutės Fedosėjevos. Fotografo Algimanto Aleksandravičiaus, tapytojo ir skulptoriaus Tado Gutausko, jo kolegų Andriaus Zakarausko ir Gintauto Vaičio bei kostiumų dizainerės Jolantos Rimkutės išskirtiniai bendri su vaikais sukurti meno dirbiniai nuo gruodžio 5 dienos lauks jūsų visų įvertinimų.
 
„Nuo šio penktadienio vakaro iki gruodžio 12 dienos kviečiame įvertinti vaikų bendrus su profesionaliais kūrybininkais darbelius, reikšti nuomonę ir nustatyti pradinę meno kūrinio kainą. Vėliau bendri vaikučių ir idėjų autorių darbai bus parduoti gruodžio 17 dieną įvyksiančiame Meno rinkos agentūros aukcione Tolerancijos centre, Vilniuje“, – apie aukcioną ir „Išsipildymo akcijai 2008“ ruoštus darbelius pasakoja projekto koordinatorė Monika Kondratavičiūtė.
 
Vieni jų piešė svajones, kiti fotografavo aplinką, treti tiesiog užsiemė rankdarbiais. Visiems jiems buvo malonu išmokti gudrybių, susipažinti su technika ir sukurti kai ką vertinga.


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (166)
Neda