Vaikai > Vaiko priežiūra > „Išsipildymo akcijos...
 

„Išsipildymo akcijos 2008“ finalas truks daugiau nei 12 valandų


2008 12 06 | Šaltinis: TV3 informacija
 

Šių metų „Išsipildymo akcijos 2008“ finalas bus iš tiesų ypatingas – net 12 valandų truksiantis telemaratonas, žiemiško ledo šou, aštuoni įspūdingos šventės vėdėjai ir daugybė staigmenų TV3 žiūrovų laukia jau gruodžio 21 dieną nuo 10 val. ryto!
 
„Šiemet mūsų finalinė diena bus kiek kitokia nei įprasta, tačiau tikrai ne ką mažiau įspūdinga ir jauki. TV3 žiūrovai mėgausis ne tik puikiu finaliniu koncertu ant ledo, bet ir susipažins su jautrausia ypatingos dienos dalimi – 12 išskirtinių, pagalbos šauksmo istorijų, 12 likimo nuskriaustų vaikučių, kuriems 12 valandų tiesioginio telemaratono metu rinksime aukas ir linkėsime pasveikti“, – apie „Išsipildymo akcijos 2008“ finalą pasakoja TV3 vyriausias prodiuseris Jurgis Jefremovas.
 
Beveik tris mėnėsius vyksianti tradicinė akcija kvies visus kartu dalintis gėriu ir nors vieną kartą per metus sustojus pagalvoti apie tuos, kuriems reikalinga visų mūsų parama. Šiluma alsuojančios „Išsipildymo akcijos 2008“ vedliais šiemet bus Aušra Kilkuvienė, Renata Šakalytė, Marijonas Mikutavičius, Aistė Paškevičiūtė, Jurgita Jurkutė, Viktorija Perminaitė, Nomeda Marčėnaitė ir Vitalijus Cololo. Kiekvienas jų TV3 žiūrovus lydės dvylika valandų truksiančios tiesioginės transliacijos metu, papasakos apie šiais metais užsibrėžtus tikslus ir drauge burs į gražią akcijos tradiciją – padėti likimo nuskriaustiems vaikams.


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
kodel
2008-12-09 11:20:19
kadangi serga ir pasveikti reikia tik internatu vaikams, kurie ir taip finansuojami gausiai, tai akcijos didziausia nauda atnesa jos rengejams, vedejams, transliuotojams ir plovejams. Piaras,piaras,piaras. Kodel nereikia, kad dalyvautu nevyriausybiniu organizaciju vaikai. Jie ka, nepiesia, neserga, jie islaikomi valstybes. Kur vinis? O todel, kad ten reikia is tikro duoti pinigeliu, paramos, o ne PASIDALINTI.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (166)
Gabija