Vaikai > Vaiko priežiūra > „Išsipildymo akcija...
 

„Išsipildymo akcija 2008“ skelbia trečiojo etapo pradžią!


2008 12 03 | Šaltinis: TV3 informacija
 

Gruodžio 1 dieną su kalendorine žiema startavo ir paskutinis, trečiasis „Išsipildymo akcijos 2008“ etapas. Visai nedaug likus iki tradiciškai akciją užbaigiančio finalo, kuris šiemet bus ypatingas ir visiškai kitoks, liko dar pakviesti Lietuvos žmones į atvirų durų dienas, vyksiančias šį šeštadienį, gruodžio 6 dieną, pristatyti 12 skausmingų ir visų mūsų paramos prašančių vaikų istorijų bei nepamiršti svarbiausio – nepalikti vaikų globos namuose augančių vaikų likimo valiai, dovanoti jiems šilumą, rūpestį, dėmesį bei padėti integruotis į visuomenę.
 
„Prieš beveik du mėnesius prasidėjusi TV3 ir SEB inicijuojama „Išsipildymo akcija 2008“ pirmojo etapo metu kvietė aukoti specialiai „Gelbėkit vaikus“ vykdomai programai – pasiūlyti vaikų globos namuose augantiems vaikams specialistų, psichologų pagalbą, kurie dirbami ir bendraudami su jais ugdys jų socialinius įgūdžius. Praėjus mėnesiui akcija priminė žmonėms apie skausmingą įvaikinimo situaciją Lietuvoje ir skatino pagal kiekvieno galimybes padėti likimo nuskriaustiems mažiesiems. Na, o trečiasis etapas yra skirtas atkreipti dėmesį į ypatingai skaudžias istorijas ir padėti jiems visokeriopai – ypač galimomis aukomis“, – apie šiųmetinės „Išsipildymo akcijos 2008“ etapus pasakoja projekto koordinatorė Jolita Vitkauskaitė.
 
Jau nuo gruodžio 12 dienos TV3 žiūrovai kasdien specialiose per TV3 Žinias rodomose laidelėse susipažins su sunkiais ligoniukais ir jų skausmingomis istorijomis. 12 likimo nuskriaustų mažylių, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba, prašys visuomenės dėmesio, paramos ir atjautos.
 
„Labai sunku pasverti, kam pagalba yra reikalingesnė. Visų mažųjų istorijos – širdį draskančios. Ir, žinoma, jų yra daug daugiau. TV3 televizija šį kartą iš viso 9 siužetuose pristatys vilties ieškančias tikėjimo kupinas trapias asmenybes, kurioms reikalinga itin skubi pagalba. Todėl nuo gruodžio 12 dienos kviečiame užjausti tuos, kuriuos likimas nuskriaudė ir ištiesti jiems pagalbos ranką“, – nuo gruodžio vidurio prasidėsiančias istorijas pristato „Išsipildymo akcijos 2008“ koordinatorė J. Vitkauskaitė.
 
Kilni, jaukia šventine tradicija tapusią „Išsipildymo akciją“ vainikuos speciali programa ir daug staigmenų žadantis finalinis koncertas. Kurkime gerumą drauge!


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Armandas