Vaikai > Laisvalaikis > Mama.lt nuotykiai „Vaikų...
 

Mama.lt nuotykiai „Vaikų šalyje“


2008 11 24 | Šaltinis: Mama.lt
 

„Jei tą pačią dieną pamatysi 5 nėščias moteris, ta diena bus sėkminga“ – sako prietarai. Penktadienį, lapkričio 21 dieną „Litexpo“ parodoje „Vaikų šalis“ diena prasidėjo sėkmingai: jau per pirmąsias parodos 10 minučių buvo galima suskaičiuoti daugiau nei 5 nėščias moteris.


Parodos dalyvių išradingumas

Jau nuo ketvirtadienio ryto baltos „Litexpo“ sienos plakatas po plakato, lentyna po lentynos, žaislas po žaislo tapo margos ir iki vėlyvo vakaro parodos dalyviai kaip išmanydami jas dailino. Svarbus kiekvieno lankytojo dėmesys, todėl dalyviai kaip išmanydami stengėsi atkreipti į save dėmesį: dalino skrajutes, dalino maišelius, kur susidėti tas skrajutes, gaudė visas nėščiąsias moteris, kad įteikti joms dovanas, vaišino jogurtais, tyrelėmis, kvietė prisėsti ir pažaisti, nusifotografuoti ir pažiūrėti filmą. Vaikus ir suaugusiuosius linksmino vaikščiojantys personažai.

Parodoje nestigo ir konkursų, pasirodymų, praskaidrinančių renginio nuotaiką: koncertavo vaikų grupės, vyko „Linksmieji priešpiečiai“ (organizatoriai „Milupa“, parduotuvė „Karolis“ ir Mama.lt), Miss Bratz konkursas (organizatoriai UAB „Voira“, „Mažoji mis“), Stalo žaidimų čempionatas (organizatorius Galvosūkių Klubas, UAB Kadabra), Triratukų varžybos (organizatoriai UAB “Gudragalvis”, UAB “Mama ir auklė”, portalas Mama.lt), Kūdikių lenktynės "Ropliukų turnyras 2008" (organizatoriaiHIPP atstovas Lietuvoje UAB Nukas, HiPP Baby Sanft, „Tavo vaikas“ laisvalaikio centras šeimai „7Mūzos“) ir daugybę kitų renginių, kurie ragino parodos lankytojus nesnausti.


Lankytojai. Kokie jie?

Parodos „Vaikų šalis“ lankytojus galima būtų suskirstyti į keletą kategorijų: tie, kurie žino, ko atėjo, tie, kurie atėjo apsižvalgyti, tačiau jiems nieko nereikia, ir tie, kurie atėjo susirinkti viską, kas yra duodama nemokamai. Žinoma, „Vaikų šalies“ nebūtų be vaikų: galima buvo išgirsti juoką, linksmus sąmojus, pamatyti daug šypsenų, o šalia jų ir garsių ašarų.

Nors parodos „Vaikų šalis“ dalyviai ir buvo gana išradingi, siūlydami įvairias skrajutes bei vertėsi per galvą, kad jų stendas būtų aplankytas, tačiau lankytojai taip pat mokėjo įvairių gudrybių, kuriomis šauniai naudojosi: norėdami aplenkti siūlomas paslaugas jie pralėkdavo su savo keturratėmis priemonėmis šalia stendų, kalbėdavo telefonu arba vengdavo akių kontakto, kad tik nebūtų pakalbinti.


10 minučių

Tiek teliko iki tris dienas trukusios parodos pabaigos. Dvi mamos skubėjo užsiprenumeruoti žurnalą ir ieškojo stendo. Vaikai vis dar sėdėjo prie žaidimo stalo, lyg niekur neskubėtų. Kažkas paprašė žirklių nusikirpti savo plakatą. Mama su mergaite atbėgo nusipirkti žaidimo. Kažkam užstrigo kasos aparatas. Kai kurie stendai jau senokai stovėjo tušti. Parodos dalyviai skubėjo pasidalinti paskutinę akimirką savo kontaktais ir spaudė vienas kitam ranką, žadėdami bendradarbiauti.

Šiais metais paroda „Vaikų šalis“ baigėsi. O paskutinės 10 minučių parodė, jog trijų dienų vis dar buvo maža ir ji yra laukiama kitais metais. Iki kitų susitikimų!

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Deimante