Vaikai > Laisvalaikis > Triratukais vaikai lėkė...
 

Triratukais vaikai lėkė kaip vėjas


2008 11 24 | Šaltinis: Mama.lt
 

Kol vieni parodoje „Vaikų šalis“ skanavo tyreles " Linksmuosiuose priešpiečiuose", kiti jau skubėjo į kitą salę ir mynė triratukus. Šaunios triratukų varžybos kvietė visus prisijungti ir išbandyti savo jėgas su savo bendraamžiais.

Portale Mama.lt dvi savaites vyko registracija, o visi užsiregistravę galėjo dalyvauti triratukų varžybų rungtyse. Taip pat buvo kviečiami ir tie, kurie apsilankė parodoje tą pačią dieną. „Gudragalvis“ organizuotose „Triratukų varžybose“ dalyvavo beveik 50 vaikų, kurie savo jėgas galėjo išbandyti dvejose amžiaus grupėse: 2-3 ir 4-5 metų.

Vaikai mynė pedalus: kai kas skuodė kaip vėjas, nepamiršdamas ir šypsotis, kai kas bandė apvažiuoti priešininko stovelį, o kai kuriems triračio pedalai sukosi atgal. Bet visi triratukininkai saugiai įveikę rungties užduotis, grįždavo pas mamą.

Siekiant išsiaiškinti tikruosius nugalėtojus savo amžiaus grupėse, buvo surengtas finalas, kuriame nugalėtojais tapo abu Rokai.

Visi dalyviai buvo apdovanoti portalo Mama.lt, „Mama ir auklė“ dovanomis, o pagrindinis prizas – triratukas – atiteko abiejų grupių nugalėtojams.

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
Emilis