Nėštumas > 9 mėnesiai > Nėštumo užkandžiai: ką...
 

Nėštumo užkandžiai: ką renkasi Holivudas?


2008 11 25 | Šaltinis: "TheSun", "Gamma" nuotr.
 

Svorio priaugimas, rytinis pykinimas ir nuotaikos svyravimai – nėštumas ir taip pakankamai nelengvas. O juk jį dar apsunkina noras užkrimsti ko nors... ne visai įprasto.
 
Ir vis dėlto keisti skonio svyravimai yra vienas būdingiausių nėštumo požymių.
 
Žvaigždės paprastai laikosi gana griežtos dietos, tačiau nėštumo laikotarpiu jos iš esmės keičia savo valgymo įpročius, neretai virstančius tiesiog absurdu.
 
Kas paskatina troškimą užkrimsti ko nors neįprasto?
 
Dažnai teigiama, esą nėštumo metu pajuntamas potraukis maistui, kuriame esančių medžiagų mūsų organizmui stinga. Bet, medikų teigimu, tiesa yra kur kas proziškesnė – kol kas nėra išaiškintos tikrosios tokių netikėtų nėštukių norų priežastys.
 
Labiau tikėtina, kad nėštumas pakeičia skonio ir kvapo pojūčius, tad būtent todėl kartais pamėgstamas maistas, į kurį anksčiau moteris nė nežiūrėdavo, ar imama trokšti užkąsti tam tikrų nevalgomų dalykų.
 
Cate Blanchett
 
Besilaukdama trečiojo sūnaus, Ignatiaus, aktorė Cate Blanchett kasdien lepindavosi marinuotomis daržovėmis, kurias elegantiškai ragaudavo iš ledainės, kabindama desertiniu šaukšteliu.
 
Britney Spears
 
 
Nors dainą „Dirt“ (angl. Purvas) atliko ne Britney Spears, o jos amžina konkurentė Christina Aguilera, skandalingoji dviejų sūnų mama vis dėlto sukūrė savą „purvo“ versiją – prisipažino, kad besilaukdama mielai užkrimsdavo... žemių!
 
Katie Price
 
 
Erotinių nuotraukų modelis, dainininko Peterio Andre žmona Katie Price, besilaukdama sūnaus Junioro ir dukters Princess įgudo užkandžiauti kaip tikra žvaigždė: ji kasdien čiulpdavo ledo kubelius. Ir skysčių organizmu nepristigs, ir maloniai vėsina, ir kalorijų nėra.
 
Nicole Richie
 
 
Nicole Ritchie tokia lieknutė, kad sunku net įsivaizduoti ją užkandžiaujančią. Tačiau kai ji laukėsi, spėjo kaip reikiant atsipūsti nuo visų dietų. Paparacai kone kasdien pagaudavo jos mylimąjį Joelį Maddeną perkantį būsimai mamytei spurgas.
 
O pažvelgus į Nicole figūrą po gimdymo akivaizdu: kartais net ir spurgos neina į kūną.
 
Angelina Jolie
 
 
Angelina niekada nesistengė sutilpti į visuotinai priimtas normas, tad jos nėštumo užkandžiai – ne išimtis. Besilaukdama dvynių aktorė kasdien lepindavosi šokoladu. Sakysite, nieko nuostabaus, taip daro daugelis? Žinoma. Tik Angelina šokoladą apibarstydavo cinamonu ir čili pipirais!
 
Nicole Kidman
 
 
Apie Nicole figūrą neretai sakoma: „vieni kaulai“. Šį apibūdinimą aktorė tik patvirtino besilaukdama, mat mėgstamiausias jos užkandis tuo metu buvo... jaučių kaulų čiulpai, kuriuos itin gardžiai pagamina Londono restoranuose ir patiekia tiesiog kauluose, ant duonos tepamos tyrės pavidalu („Bone Marrow“). Kaip tik todėl Nicole nuolat prašydavo savo vyro nuvežti ją į Londoną ir ten pavakarieniauti.
 
Gwyneth Paltrow
 
 
Nors aktorės dukra pavadinta Apple (angl. Obuolys), tad galima būtų numanyti jos mamą itin mėgus vaisius, vis dėlto Gwyneth nebuvo pavyzdinga nėščioji. Iki nėštumo ne vienerius metus laikiusis makrobiotinės dietos, vos pastojusi ji tiesiog nebegalėjo žiūrėti į sveiką maistą. Užtai prisipažino negalėjusi gyventi be skrudintų patiekalų – žuvies, traškučių ir kitų anaiptol ne sveikai pagamintų skanėstų.
 
Jennifer Garner
 
 
Jennifer Garner savo sutuoktinį Beną Afflecką besilaukdama vaikė kaip tikra kaprizinga serialų herojė. Net vėlai vakare yra jį išsiuntusi nupirkti ko nors saldžiarūgščio. Pats mėgstamiausias aktorės užkandis tuo metu buvo džiovinta papaja su garstyčių padažu.
 
Rebecca Romijn Stamos
 
 
„Gražuolės Betės“ žvaigždė Rebecca savo skonio įgeidžiais pralenkia visas Holivudo nėštukes. Ožkų pieno sūris su ledais, druskos ir acto traškučiai karameliniame padaže, saldūs kukurūzų dribsniai ant picos su sūriu – kas toliau? Tokius derinius pralenktų nebent šokoladiniai sausainukai su pomidorų padažu...


 
Taip pat skaitykite
 Ankstyvą persileidimą patiria apie 15 % vaisingo amžiaus moterų. Paprastai tai būna 5–8 savaitę nutrūkęs natūralus...

Sužinoję, kad į pasaulį pasibels nauja gyvybė tėveliai iškart ima spėlioti kūdikio lytį. Taip buvo visais laikais, tad egzistuoja...

Pastojus pasikeičia ne tik pati besilaukiančioji, bet ir aplinkinių požiūris į ją. Žinoma, tai normalu, juk nėštumas - ypatingas...

Besilaukiančioms moterims yra atliekama įvairių tyrimų, skirtų įvertinti mamos ir kūdikio sveikatai. Vieni jų – tyrimai dėl vaisiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)