Vaikai > Vaiko priežiūra > „Išsipildymo akcijos...
 

„Išsipildymo akcijos 2008“ dalyviai kartu su žymiais Lietuvos menininkais kuria darbelius aukcionui


2008 11 20 | Šaltinis: TV3 informacija
 

Praeitos savaitės pabaigoje būrys Lietuvoje ir pasaulyje pripažintų menininkų, užsikrėtusių TV3 ir SEB inicijuojamos „Išsipildymo akcijos 2008“ gerumu, kartu su vaikų namų auklėtiniais ėmė kurti žavius meno kūrinius. Nusipelniusių Lietuvos kultūrai žmonių ir vaikų namų auklėtinių bendri darbeliai gruodžio pradžioje bus parduoti organizuojamame aukcione. Pernai aukciono metu buvo paaukoti 41 283 litai!
 
Šiemet prie TV3 ir SEB „Išsipildymo akcijos 2008” tikslų prisideda dailininkė Nomeda Marčėnaitė, fotografas Algimantas Aleksandravičius, tautodailininkė Laimutė Fedosejeva, tapytojas ir skulptorius Tadas Gutauskas, figūrinės tapybos atstovas Andrius Zakarauskas, dizainerė Jolanta Rimkutė, tapytojas Gintautas Vaičys ir grafikas Tadas Gindrėnas.
 
„Norėjome suburti visą būrį įvairių menų atstovų, žymių profesionalų. Vaikai kartu su pripažintais menininkais imsis ir tapybos, ir grafikos, ir net fotografijos. Šie apsilankymai yra ne vien tik pramoga. Turininga veikla vaikų namuose augantiems vaikams teikia žinių. Jie ne tik piešia, dainuoja ar turiningai bendrauja. Jie nori sužinoti viską apie pasiruošimą kurti, kūrybos techniką ir patį menininką”, – šypsosi „Išsipildymo akcijos 2008” aukcionui ruošiamų darbų koordinatorė Monika Kondratavičiūtė.
 
Vaikų globos namų auklėtiniams labai svarbu bendrauti – taip ne kartą pasakojo pas juos pasisvečiavę žmonės. Menininkai lygiai kaip vaikai džiaugiasi nauja pažintimi ir bendrais darbais.
 
„Su kiekvienu svečiu skirtinguose vaikų globos namuose pabūname keletą valandų. Tas laikas tikrai neprailgsta ir, nors atiduodame daug energijos, jaučiame kaskart sukūrę išliekančią vertybę. Visi menininkai važiuoja pas vaikus neklausinėdami – kas kaip ir už ką. Suaugusiems džiugu, kad jie ne tik prisideda prie „Išsipildymo akcijos“ aukojimo, bet ir išmokina vaikus, suteikia jiems naujos patirties bei žinių“, – pasakoja Monika.
 
 
Vaikų namų auklėtinių ir menininkų sukurti darbeliai gruodžio pradžioje bus parduoti aukcione, o už juos surinkti pinigai keliaus į bendrą „Išsipildymo akcijos 2008“ fondą.


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Auguste