Vaikai > Vaiko priežiūra > „Išsipildymo akcijos...
 

„Išsipildymo akcijos 2008“ dėka norinčiųjų įsivaikinti aktyvumas didėja


2008 11 17 | Šaltinis: TV3 informacija
 

Tradicinė gerumo ir šilumos skleidėja TV3 televizijos ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija 2008“, praeitą savaitę pradėjusi antrąjį šiųmetinės akcijos etapą akcentuojantį įvaikinimą, jau džiaugiasi Lietuvos piliečių aktyvumu.
 
„Dar tik įpusėjo lapkritis, o gražios ir gerų norų vedinos „Išsipildymo akcijos“ dėka jau jaučiamas didesnis visuomenės aktyvumas ir noras daugiau gauti informacijos apie įvaikinimo procedūras. Šių metų birželio ir liepos mėnesiais tokių paklausimų gavome po 11, rugpjūtį ir rugsėjį į šeimas norintys priimti naują narį kreipėsi po 15 kartų, spalio mėnesį norinčiųjų buvo 17, o lapkričiui dar tik įpusėjus jau yra 12 vaikų namuose augančiais vaikučiais besidominčių tėvelių. Taip pat padaugėjo skambinančiųjų telefonu, kurie domisi įvaikinimų, o lankytojų aktyvumas mūsų internetiniame puslapyje yra ženkliai padidėjęs“, – apie visuomenės susidomėjimą įvaikinimu pasakoja Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistė Odeta Tarvydienė.
 
TV3 ir SEB banko inicijuojama „Išsipildymo akcija 2008“ ir šiemet kviečia atkreipti dėmesį į vaikų namuose augančius vaikučius ir pagal kiekvienos šeimos išgales suteikti jiems kuo daugiau šilumos ir gėrio. Pernai iš viso Lietuvos Respublikos piliečių šeimos priglaudė 137 vaikučius. Šiemet, iki šios dienos, į naujas šeimas yra priimtas 91 be globos likęs vaikas.
 
Daugiau informacijos apie įvaikinimą rasite – www.ivaikinimas.lt
Daugiau informacijos apie „Išsipildymo akcija 2008“ rasite – www.tv3.lt/issipildymoakcija

 

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Dominykas