Vaikai > Vaiko priežiūra > „Išsipildymo akcijos...
 

„Išsipildymo akcijos 2008“ kilniems tikslams jau paaukota 205000 litų!


2008 11 14 | Šaltinis: TV3 informacija
 

Jau įpusėjo šeštoji tradicinė paramos ir gražių idėjų kupina TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija 2008“. Kiekvienais metais gerumo ir atjautos vedini Lietuvos gyventojai vienijasi kilniam tikslui – padėti mažiesiems, augantiems vaikų globos namuose. Jų istorijos ir karti gyvenimo patirtis kaskart verčia susimąstyti ir gražiausiu metų laiku – per šventes susiburti tam, kad Lietuvos ateitis taptų šviesesnė. Šiemet gerumo vedina akcija kviečia aukoti ne tik tam, kad palengvintų globos namų auklėtinių buitį, suteiktų psichologinę paramą, bet ir išpildytų svajones. Nuo „Išsipildymo akcijos 2008“ starto, spalio 10 dienos, geros valios žmonės jau paaukojo 205000 tūkstančių litų.

 

Aktyviausiai SMS žinutes siunčia ir trumpaisiais aukojimo numeriais skambina „Tele-2“ paslaugų vartotojai. Jie per šį laikotarpį prie „Išsipildymo akcijos 2008“ aukų fondo prisidėjo 71 498 tūkstančiais litų, nuo jų nedaug atsilieka  „Omnitel“ – 67 424, „Bitė“ – 59 174 ir „Teo“ – 6 904 abonementai.
 

Paaukoti vaikams šiemet geros valios žmonės gali ne tik telefonu – skambindami arba siųsdami SMS žinutes su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt), bet ir pirkdami jau greitai prekybos tinkle „Maxima” pasirodysiančias tradicines, šiais metais šviesiai žalios spalvos apyrankes.

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabriele